Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan a fiatalkor...

Volt veletek olyan a fiatalkori szerelmetekkel jöttetek össze később és vele alapítottatok családot?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy túl korán találkoztatok és esetleg később jobban működne a dolog? Létezik?
2011. máj. 28. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én az általános iskolás szerelmemmel jöttem össze később. több mint 5 éve vagyunk együtt.

22/L

2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát, én nem tudom. de szerintem simán lehetséges:)
2011. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak illúzió, belebeszélés, persze kivételek mindig vannak, de a többségnél ez nem működik. Valamint én elképzelni se tudom, hogyha már szétmentünk,akkor újra össze, ez nagyon egészségtelen. Most sokan jönnek majd az ellenkezőjével...Ahogy én azt se tartom egészségesnek, hogy exel tartjuk a kapcsolatot.
2011. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen esetről spec nem tudok, de a szüleim 15 éves koruk óta vannak együtt, 25 éve házasok, az egyik ismerősöm, aki már 60 éves, na ő 14 éves kora óta van együtt a férjével. Megszakítás nélkül.
2011. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukám az általános iskolai szerelmével jött össze.. 4 éve házasok.. boldogok .. van egy közös gyerekük.. (pedig ez a férfi általánosba leszarta anyát.. ) És most pedig.. szerelmesek.. = )
2011. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

mi másfél évig voltunk együtt, egymásnak az első

talán a fiatalságunk és tapasztalatlanságunk miatt sem működik/működött :( nagyon szomorú vagyok

azt mondta talán pár év múlva jobb lett volna

nemtudom mit gondoljak

18L

2011. máj. 28. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hát ebben a formában azt gondolom te is tudod hogy ez egy nagy mellébeszélés, talán hogy valamivel meg tudja magyarázni!
2011. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13.08-as vagyok. Pont így értettem, az más ha plátói "szerelem" volt,hisz az nem is nevezhető annak szerintem, én például plátóit csak gyerekként éreztem, az teljesen más, véletlen,hogy végül máshol, máskor egymásba gabalyodtak, ez talán lehet eredményes. Nem ezen múlik. Én pont arra az esetre értettem, amit a kérdő írt. Ez csak mellébeszélés, ha igazi a szerelem, akkor 18 évesen se korai, és 50évesen se késő. Nincs olyan, hogy jobb alkalom, jobb társ van.
2011. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:(

nem tudom, nem értem én ezt

bele fogok halni

2011. máj. 28. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, 17 évesen volt egy nagy szerelmem, de ő akkor nem akart komoly kapcsolatot, túl kislánynak tartott (legalább nem használt ki). Épp 17 év múlva véletlenül összefutottunk, azóta együtt vagyunk, de nem házasodtunk össze, mert egyikünk sem szeretné.
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!