Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már Ti is így a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már Ti is így a régi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Még egyetemen volt egy szerelmem,akivel szerettük egymást, de sosem működött igazán, mert nem mertük vállalni, hogy szeretjük egymást. Mindenki mindket figyelt, hogy mikor mi történik köztünk. Így sosem jártunk együtt, sok minden kimaradt, ami egy normális kapcsolatban megszokott. Szerintem én sokkal jobban szerettem, sokszor próbáltam titkolni, mert nem akartam "egy lenni a sok közül". Sok nőnek tetszett és féltem ha magamat adom, akkor nem leszek érdekes. (Szerencsére azóta lett önbizalmam, de akkor nagyon bizonytalan voltam.) Végül mindenkinek lett boldog kapcsolata, majd házassága, sok év eltelt, de még mindig fáj, hogy nem mertem igazán megélni ezt a szerelmet. Akkor néha hetekre bezárkóztam és csak vágyakoztam. Fizikailag is beteljesedett, bár valahogy ez nem volt annyira fontos. Gyakran nem bírtuk és megvallottuk egymásnak az érzelmeinket, szerelmes leveleket írtunk egymásnak, éjszakákon csak öleltük, csókoltuk egymást, de mégis annyi minden hiányzik, amit nem éltünk meg közösen. Mindig összeszorul a szívem ha közösségi oldalon meglátom a fényképét. Pedig már régen nem őt szeretem, boldog vagyok a férjemmel. Az is jó érzés, hogy ö is boldog, nekik is gyönyörű gyerekük van. Mégis fáj valami ott belül.Talán, hogy ő nem vállalt? Nem szeretett eléggé, mert akkor harcolt volna, hogy együtt legyünk?! Már 15 év eltelt, olyan régen volt, talán igaz sem volt....:-( Miért ilyen rossz ha rágondolok?
2011. szept. 15. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mit érzel, bár én csak 5 éve vagyok ezzel így, de nem tudom megmagyarázni...
2011. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nekem is van, kicsit más (mindketten vonzódtunk, de mire összejött, elköltözött az ország másik felébe, és nem volt hiány nála sose lányokban). ő is vonzódott, de nem csak hozzám. aztán azt mondta, ennyi, néha találkoztunk, beszéltünk is, utoljára neten, nekem még mindig fáj. 13 év telt el. nekem az fáj, hogy nem volt igazi kapcsolat, bennem lezáratlan maradt, mert soha nem tudtam meg, hogy működött volna-e a kapcsolatunk. nem volt lejátszott. én most egyedül, ő azt hiszem, valakivel, nem tudom, mióta, de mindig szokott neki lenni valakije. anno azt írta, mikor utoljára beszéltem vele olyan 3 éve, hogy teljesen megváltozott. de hogy ez mit jelent...én nagyon szeretnék vele találkozni, hogy ezt végre megbeszéljük. de attól se hiszem, hogy le lesz bennem zárva, mert a kapcsolat nincs lejátszva.
2011. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szóval, nem vagyok ezzel egyedül...

Igazad lehet, az a gond, hogy sohasem tudjuk meg, hogy működött volna-e és ez hiányérzetet vált ki. Bár ha én pl. hozzámentem volna, akkor nehezen viseltem volna, hogy anyira odavannak érte a nők. Féltem volna, hogy majd megcsal, csak hogy bizonyítsa, hogy ő milyen jó pasi. Mert sajnos nagyon sárnos pali, de tudom, hogy tele van kisebbrendőségi komplexusokkal.

2011. szept. 15. 22:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmi lehet ez, hogy ha szerettünk valakit valaha igazán, azt az embert mindig fogjuk szeretni, ha nem is pont úgy, ahogy régen, ha "csak" szeretettel is... Meg persze, ha maradnak elvarratlan szálak, akkor azok zavarhatják az embert. Ki tudja? Lehet, ha egyszer lenne rá alkalom, hogy nosztalgiázzatok egy kicsit, megszűnne ez a fájó érzés... De gondolom, ezt nehéz lenne kivitelezni.

Nekem is van egy kapcsolatom, ami kb. egy éve ért véget, és nagyon közel álltunk egymáshoz, viszont sok mindent mi sem beszéltünk meg. Voltak olyan dolgok, amiket egyszerűen nem is tudtunk megbeszélni, már csak azért sem, mert volt, amiben más volt az érdeklődési körünk, vagy egyszerűen csak elzárkóztunk. :S

2011. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bocsi...rendűségi komplexussal.

Valószínűleg ezért sem mertem belemenni egy "hivatalos" kapcsolatba. De sokszor álmodom vele és arra gondolok, hogy milyen jó lenne vele lenni, de közben ott van egy adag szorongás....Talán, hogy nem voltam elég jó neki???

Azóta kétszer is leveleztünk. Talán 2 éve. Nagyon kedves volt és azt írta, hogy irigyli a férjemet. Jól esett:-)

Talán jó lenne tisztázni a régi dolgokat, de azt hiszem attól félek, hogy azt mondja, hogy neki nem volt olyan komoly mint nekem... Ha meg az ellenkezője, akkor megint belobbanhatok...az meg senkinek sem hiányzik. Főképp, hogy családunk van és amúgy is nagyon szimpatikus nekem a felesége. Bár kiköpött úgy néz ki, mint én néhány éve.:-) Azóta sokat híztam, nem is szeretném, hogy így lásson:-(

2011. szept. 15. 23:01
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves "ma 22:59"!

Látom Te is érted!:-)Te nem akarod vagy mered tisztázni?

2011. szept. 15. 23:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig ezen rég túl kellett volna lépned már. Nagyon rossz olvasni, hogy vannak emberek, akik 1000 éves dolgokon képesek kattogni:S Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg ne rágódni azon, hogy mi lett volna ha. Akkor és ott úgy alakult, hogy nem bontakozott ki a szerelem, más ember voltál, másképp viselkedtél, másképp gondolkoztál és ő is. Ti ketten ennyit tudtatok ebből kihozni. Fogadd el ezt és élj a MOST-ban.
2011. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ismeros. Azokat a dolgokat banjuk a legjobban amiket sosem tettunk meg. Ezert nagyon fontos hogy lezarjuk a dolgokat, vagy igy vagy ugy.
2011. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy fáj,de pont azért:


Ami jön : fogadd!

Ami megy : engedd!


:)

2011. szept. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én vagyok a második, én sem bíztam benne, plusz, mikor elment, akkor se nagyon törődött velem (amikor nem találkoztunk). amikor igen, akkor nyomult (ott én nem vállaltam őt, pont azért, mert míg nem voltam mellette, eszébe se jutottam), ez zavarta is.
2011. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!