Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan ismerkedtetek...

Mikor és hogyan ismerkedtetek meg az első igazi szerelmetekkel? És akkor mennyi idősek voltatok?

Figyelt kérdés
:)
2010. dec. 16. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
mi értünk első igazi alatt? az jó, akivel az első csók elcsattant?
2010. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akibe először voltál igazán szerelmes, és akivel először élted át kölcsönösen a szerelmet
2010. dec. 16. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:

volt egy beteljesületlen, de ugyanakkor kölcsönös 16 évesen. Volt egy kölcsönös, félig beteljesült (csak csók)18 évesen. Teljesen beteljesült 19 évesen, ő a férjem.


25

2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudnám megmondani, ki volt az első igazi szerelmem. De ha azt számítjuk annak, akire még sok év elteltével is úgy gondolok, hogy igen, őt nagyon szerettem, és jó szívvel emlékszem vissza az együtt töltött időre, akkor azt éppenséggel leírhatom. 18 éves voltam, és egy koncerten találkoztunk. Elég rendesen sikerült elkésnem, mert a legjobb barátnőmmel egy rövidebb úton akartunk menni, aztán persze eltévedtünk, így csak a buli második felére értünk oda. Na, hát ott találkoztunk, oda jött hozzám egy srác, meghívott egy italra, beszélgettünk, táncoltunk, nagyon jól éreztem magam vele. Aztán hajnali kettőkor közölte, hogy neki most indulnia kell, különben itthagyják. Akkor derült ki, hogy az egyik zenekar énekese (amiről én lemaradtam), és az ország másik végéből jöttek. Telefonszámot cseréltünk, aztán búcsúzóul megcsókolt :) Egy óra elteltével elindultam haza, ő pedig már akkor fel is hívott telefonon, egy órán át beszélgettünk, aztán utána minden nap felhívott.

Hát, szép volt, jó volt, de sajnos már vége van. Nem ez volt életem leghosszabb kapcsolata, csak 4 hónapig voltunk együtt, mégis ő az első, akire úgy tudok visszagondolni, hogy ma is azt mondhatom, ez igazi szerelem volt.

2010. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen ismertem meg! 1 évig plátói szerelem volt köztünk, aztán, amikor betöltöttem a 18-at, és végeztem a sulival, elhívott randizni! Szakoktató volt a sulinkban.24 éves volt akkor, és azonnal el is jött onnét, hogy emiatt ne lehessen zűr! 2 évig jártunk,és büszke vagyok rá, hogy ő volt az első szerelmem, mert amellett, hogy egy jó pasi, egy nagyon értékes ember is. Így 32 éves fejjel is jó szívvel gondolok vissza rá!

I love you N. Gid!

2010. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

második vagyok: a hogyanokat kihagytam,

az elsővel osztálytársak voltunk, tetszettünk egymásnak, szemeztünk, beszélgettünk, kerestük egymás társaságát és évekig így voltunk, mégse jöttünk össze.

a másodikkal több közös ismerős útján találkoztam egy konkrét dolog miatt (akkor még nem volt iwiw :)), már első alkalommal megvolt a kölcsönös vonzalom, mindketten újra és újra kitaláltunk valamit, hogy találkozhassunk... aztán együttjárás ebből sem lett.

a férjemet közös barátok útján ismertem meg. először mi is csak barátok lettünk, eztán ez a barátság átalakult többé és összejöttünk. azóta is nagyon jó társ, mindent meg tudunk beszélni.

2010. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez olyan szép
2010. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 14 évesen interneten ismertem meg a nagy szerelmemet, most 20 vagyok és azóta is ő a pasim :)
2010. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a szép sztorikat:)

én 18vagyok, eddig 4fium volt, ebbol2vel csak1-1 hónapig "jártunk" a másikkal 8 hónapig, a 4.el meg most 1hete szakítottam 1 év után...

én még sosem voltam szerelmes:(

2010. dec. 16. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem az első ált.sulis napon ismertem meg: én nem jártam velük oviba, új lány voltam, mindenki mellém akart állni a sorban, de ő állt mellém (persze a tanító néni átállította máshoz) Végig egy osztályba jártunk, és nyolcadikban jöttünk össze, több, mint hét hónapig jártunk együtt.

A második nagy szerelmemmel 17 évesen ismerkedtem meg, egy haverom haverja volt, fél évig jártunk együtt.

A harmadik nagy szerelmemmel 19 évesen találkoztam először, másnap már együtt jártunk, nem egész egy év múlva összeházasodtunk, a második házassági évfordulónk után nem sokkal született az első gyerekünk (tervezett baba volt és első próbálkozásra összejött). Már 26 éve házasok vagyunk. Csak vele feküdtem le egész életemben.

Voltak más fiúim is, de ez a három volt igazi szerelem.

Kedves kérdező! Ne csüggedj, még nagyon fiatal vagy, bármikor rádtalálhat a szerelem, nem késtél még le semmiről. Karácsonyi jókívánságnak kívánom, hogy a jövő évben te is megtaláld a szerelmed (addig pedig lépj túl a szakításon)

2010. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!