Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék Görögországban...

Mit vehetnék Görögországban nagyszüleimnek?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam, hogy nem tudok Nekik semmit sem adni, Tőlük viszont sok-sok dolgot kaptunk életünk folyamán. Mindig kisegítettek anyagilag is, ha éppen nem álltunk úgy. Azt megcsinálom, hogy felveszek papómnak mindent, mert megkért rá, de egyébkén is felvettem volna kamerára az ott látható szépségeket. Uzót (görög italt) is fogok Neki hazahozni, mamámnak pedig görög mézet. Ezeken kívül még mit? Kérlek adjatok ötleteket. A város neve: Paralia, Olümposz, Meteórák.
2011. máj. 28. 15:21
 1/8 anonim válasza:

Ezek eddig jó ötletek!Ha vallásosak,akkor a Meteóráktól tudsz hozni nekik ott készült képet(ikont),vagy szobrocskát,ha szeretik a dísztárgyakat,vagy kis vázát,görög mintákkal.Rengeteg ilyesféle dolog kaptahó ott(meg más városokban is)festmények,satöbbi.Csak tudsz majd valami szépet választani.


Jó nyaralást!

2011. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél nekik valami kis ajándékot/emléktárgyat.

Nem muszáj, hogy drága legyen, úgyis tudni fogják, hogy gondoltál rájuk.

Az UZO és a görög méz jó ötlet, de valami olyat is vegyél nekik, ami örökké megmarad, pl. egy vázát, egy bögrét, amit Görögország, vagy az adott városka díszít, stb, amit te gondolsz.

2011. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én voltam mind a 3 helyen, és a nagyszülőknek ezeken kívül fűszert vettem és görög vázát... az a z igazság hogy ezeken kívül mást nem is nagyon tudsz venni, max még valami díszt, remélem segítettem (ja meg képeslapot is, a meteóráknál jók vannak és szépek nagyon)
2011. máj. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ha a képeslapot ott feladom, mikorra érkezik meg Mo-ra?
2011. máj. 28. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedj babérlevelet mamádnak,de azért ne dönts ki egy egész fát:))
2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Paralián és a Meteóráknál már volt szerencsém járni!

Paralián sok kis bolt lesz az utakon,mindenfélét tudsz venni.

Tengeri sün,kulcstartó,képeslap,ruhák,rengeteg I<3 Greece póló lesz,kicsi szobrok,spártai maszkok,stb.

Meteóráknál pedig csak azthiszem (2010 októberén voltam) csak képeslapokat lehetett venni meg kicsi ajándékokat.(kulcstartó,stb.)

De a Meteórákról a felvétel is nagyon fog tetszeni nagyszüleidnek,azt garantálom!

Csodaszép a kilátás!


Kellemes időtöltést Görögországban előre is!:)


Üdv,

2011. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bélyeget esetleg nem lehet venni? Mert nagypapám gyűjti Őket.
2011. máj. 28. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötleteket írtál, de úgyis csak ott fogod eldönteni, hogy mit is vegyél.

Tavaly Rodoszon lehetett venni olyan terítőt meg kötényt, amire nagyon szépen olajbogyós minta volt hímezve, ha jól emlékszem, ilyen mintával voltak kerámia tálak, bögrék stb.

Vihetsz olivaolajat is nekik, meg valaki írta a fűszereket, az is jó ötlet, ha mamád szeret főzni.

Rengeteg féle hűtőmágnes is lesz (bár én nem szeretem annyira őket, de vannak nagyon szépek).

2011. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!