Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Azt...

Mit gondoltok erről? Azt érzem elhanyagol a párom.

Figyelt kérdés

Párom egész héten sokat dolgozik és már alig várom a hétvégét, hogy együtt legyünk. Ehelyett ő rendszeresen eljár bulizni a haverjaival, ami nekem nagyon rosszul esik. (Mondtam neki, hogy azt érzem még egy buli is fontosabb nálam, amire annyit reagál hogy menjek én is a barátnőimmel őt nem zavarja illetve, hogy most fiatal már ugyse sokáig járhat /28éves/) Én is néha eljárok barátnőimmel, de már nincs annyira igényem rá mint régebben legszivesebben vele tölteném a szombat estéimet.

Összeköltözést terveztünk, de egyre több kétségem van a kapcsolatunkat illetően. Képes egész nap a laptop elött ülni gyakorlatilag függő, fontosabbak nálam a haverjai, nagyon önző, elvárja hogy kiszolgálják és cserébe nem tesz semmit (ha szóváteszem neki nem is érti miről beszélek) már kezdem azt érezni, hogy nálam minden fontosabb és hogy nem akarok ilyen problémákkal foglalkozni, néha annyira gyerekesnek látom. Mindig azt mondogatja hogy ha öszeköltözünk minden más lesz és később milyen boldog leszek, mert a tenyerén fog hordozni stb.stb. de én már ezekben nem nagyon hiszek.

Egy 28éves férfinak már nem kellene érettebbnek lennie? Lenne értelme összeköltözni, ha már így is elhanyagoltnak érzem magam? Mit gondoltok erről?


2011. máj. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha összeköltöznétek minden csak rosszabb lenne.:S Üljetek le mond el neki hogy neked ez így nem jó. Ha nem hajlandó változni kicsikét akkor inkább legyen vége. Kössetek kompromisszumot mondjuk 2 hetente menjen csak bulizni.
2011. máj. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

a férjem 28 évesen már 2 gyerekes apuka volt. előttem ős is így élt ahogy a te párod.


a képlet egyszerű: nem te vagy az a lány,akiért előjön belőle a férfi. ez van. ajánlanám keress mást

2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésedben a válasz: jól érzed szerintem is, és nem kellene áldozatnak lenned a kapcsolatodban, meg asszisztálni az önzéséhez.

Az ígéretekben meg gyárilag nem hiszek, persze, majd, ha összeköltözünk, majd, ha minden megváltozik, majd, ha fagy...:S

számára ez így kényelmes, naná, hogy veled akar maradni, mert azt csinál, amit akar.

Én lépnék.

2011. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésre nehéz válaszolni mert ez a te álláspontod és a másik fél lehet teljesen máshogy gondolja, szóval szerintem ezt inkább vele beszéld meg. Minden ember máshogy működik és az itt kapott tanácsok rosszul is elsülhetnek.
2011. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme összeköltözni, ha már így is elhanyagoltnak érzed magad és nem jó a kapcsolatotok. Meg miért változna meg azzal, hogy egy fedél alatt éltek? Dehogy fog megváltozni...


Amúgy abban nem látok kivetnivalók, hogy bulizni szeretne. Ő ilyen típus, nem mindenki szeretne már ennyi idősen is otthon ülni a négy fal között vagy apuka lenni.

Ezzel nincs gond, de te más vagy, mások az igényeitek.

2011. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést feltehettem volna én is 2 évvel ezelőtt...

Én hittem a páromnak, hogy más lesz, ha összeköltözünk...De nem lett! Ő ugyanolyan maradt, mint volt! Igyekszem, rávenni, hogy változzon picit, nem is miattam, hanem az 1 éves lányunk miatt!!! Szóval nem fog változni! Ha így is kell neked, akkor költözz vele össze, ha nem, akkor inkább ne!

2011. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!