Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit tehetnék?

Nem tudom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az exférjem Mindent megvesz a hatéves lányunknak. Mindent. A padláson dugig vannak a látékok, és minden kéthétben érkezik pár új dolok. Volt, hogy babajátékot vetetett a lányunk, megkapta. Egy napig vicces volt, és ment a padlásra.

Nemrég volt az, hogy bementünk a müllerbe, buborékfújó kardért. A lányom kiválasztott egy húszezres játékot, és mérgelődött, hogy nemet mondtam. Tegnap megvetette az apjával.

Az apával nem tudom ezt átbeszélni, megy a feje után, és át is akarja csábítani magához a lányomat, többször kérdezi tőle, hogy mikor költözöl hozzám.

A lányom gyerek, oda megy ahol jobb ajánlatot kap.

Mikor még együtt voltunk és én is jobban kerestem, akkor megbeszéltük, hogy nem lesz minden megvéve neki, hogy ne legyen elkényeztetve.

De most már magasról tesz erre.

Tudom hogy másokra meg tesz az ex, de higyjétek el, ez se jó!


2011. máj. 29. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy gyereknek (is) a szeretet a legfontosabb az életében. Ne aggódj, ha ideig-óráig leveszik is a játékok a lábáról, hosszú távon nem lesz kifizetődő a férjed módszere. Mondjuk elég szemétség amit csinál.

Amit te tehetsz, ne hangold az apja ellen, csak szeresd nagyon, és meglátod, nem megy ő sehova:)

2011. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy többet foglalkozz a lányoddal. Kösd le, vidd el szórakozni. Vidd strandra, moziba, bábszínházba, állatkertbe, vidámparkba, piknikezni, bárhova csak érezze jól magát úgy ahogy az apjával nem!

Ha nincs erre pénzed a lányka tudta nélkül tedd fel a megunt játékait valamelyik árverezőlapra és add el! Hidd el, hogy a lányod pár hét elteltével rá fog jönni, hogy minden játéknál többet ér, ha vannak szép emlékei amiket elmesélhet az iskolában, óvodában, dicsekedhet, hogy én itt jártam ezt csináltam.

Mit szólsz? :)

2011. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én exférjem is elég jó módú(Hollandiában a Shellnél dolgozik),jól keres.Én itt vagyok magyarba,100.000ft-os jöv.alatt.

Nálunk is tipikus az van mint nálatok.Vagyis hogy csak volt,mert én mondtam az exnek,hogy ha nagyvonalakban folytatja a kis játékát,akkor megyek a bíróságra,és jelenteni fogom.

Persze a gyereknek az a jó szülő,aki megvesz neki mindent,de egy kiadós elbeszélgetés után a gyerek is rájön,hogy nem fenékig tejfel az élet.

Most ebbe neked kell beletörődnöd,és nagyon oda is kell figyelned mindenre,minden exes lépésre.

Szemét dolog az extől hogy ilyet tesz,de szerintem nem véletlenül van nálad nevelésre a gyereketek.....

2011. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Örülj, hogy törődik vele. Majd azÉlet úgyis azt hozza, amit akar. Egy a lényeg: Ne hergeld őket egymás ellen. Ne mondd a lányodnak: De buta az apád, hogy ilyeneket vesz. Ne mondd az exednek: Minek veszel ilyen marhaságokat a gyereknek. Magadat se edd miatta. Hagyd, hogy tegye amit akar, és te is neveld úgy, ahogy te akarod. És imádkozz, hogy az Élet megadja neki azt a jó sorsot, amire az apja rászoktatja. Meg azt a jó erkölcsöt is, amire te neveled.
2011. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!