Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom a vőlegényemet...

A családom a vőlegényemet ajnározza mindig. Engem észre sem vesznek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

amiket kapok példák:

mama: egy mondata felém a páromról: majd talál magának egy takaros kis feleséget. a páromnak meg olyanokat mond, hogy ne csaljon meg engem (ahelyett hogy az esküvőnket várná vagy bármi más)

tesom: nő házas kisbabával - folyamatosan kétértelmű, flörtöl, bókol a páromnak, ha a párom velem van, csak vele beszélget

apa: bármi gond van köztünk mindig a páromnak ad igazat, mert ő milyen rendes gyerek, semmi rosszat nem néz ki belőle

mostohaanya (fiatalos nő): neki meg a párom játsza mindig a fejét, és mindig olyankor beszélgetnek jóízűeket, amikor épp nincs ott senki más rokon - mint akik egymásra találtak


próbálok minél kevesebbszer úgy a családommal lenni, hogy a párom velem van.

de most jönnek az ünnepek. mit tehetnék, hogy ne fájjon, hogy nekem is jó legyen? a karácsony.


2011. nov. 17. 18:09
1 2 3
 1/21 bánomisén ***** válasza:

Úgy néz ki, mintha a családod meg akarná fogni neked a párodat véglegesen.

Beszélj velük, mondd el nekik, hogy téged zavar, hogy észre sem vesznek és csak a barátodat ajnározzák, mintha ott sem lennél.

2011. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát örülj neki, hiszen az esetek többségében inkább utálják a családtag párját (persze nem minden esetben).


A mama: Ha azt mondja a párodnak, hogy ne csaljon meg, akkor szerintem igenis az esküvőt várja, vagy legalábbis azt, hogy ne bántson meg téged!


Tesó: Lehet hogy csak szórakozik (szórakoznak), de az is elképzelhető, hogy nem. Kérdés, hogy boldog házasságban él, vagy vannak komolyabb viharfelhők a magánéletében. Vigyázz vele, mert volt már példa olyasmire, hogy a testvér lecsapott a völegényre.

Kevés az infó, hogy ebből valamit megtudhassunk!!!


Apa: Nem tartom bajnak a hozzáállását. Főleg, hogy folyamatosan nőkkel van körülvéve (mama, lánytestvér, mostohaanya, te...) Örül hogy végre egy pasi is kerül a házhoz!


Mostohaanya: A párod próbál beilleszkedni és gondolom ezért kedveskedik a mostohaanyádnak. Nem baj, ha egymásra találtak, feltéve, hogy ez csak a közeledő rokoni kapcsolatot erősíti.


De talán mond el a párodnak is ezeket a félelmeidet!

2011. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

elmondtam a páromnak felháborítja és elszomorítónak találja hogy én így érzek.

meg van nyugodva, ha ő nem hibás semmiben onnanstól kezdve őt nem is érdekli.


mamától meg olan dolog megcsalásról beszélni, mint egy gyerek születésénél a temetésről beszélni a másik mondatából is sugárzik hogy engem semmibe vesz. másik példa:

volt egy exbarátom aki úgy megvert, hogy eltört pár csontom, kórházban is voltam, mama meg mindezek után azt állítja, hogy olyan rendes, helyes gyerek az exem és a mai napig úgy van vele, hogy én érdemeltem ki magamnak a verést.

2011. nov. 17. 18:37
 4/21 A kérdező kommentje:

a tesom meg nem akar semmit a páromtól, csak flörtöl vele.csk úgy. mert neki jól esik!

(vele nőttem fel, ismerem minden rezdületét tesómnak)


neeem tuudom mit tehetnék.

2011. nov. 17. 18:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is ajnározzák, de nem így.


mama: Nekem ilyet mondana,hogy talál majd magának egy takarékos-azaz egy jobb!- kis feleséget, akkor a mama is találhatna egy jobb unkokát, mert engem nem látna az fix. Az én "mamám" sokkal csúnyább dolgot tett, amit össze se lehet ezzel hasonlítani, na azóta nem is látott,ennek kb 5éve,egyáltalán nem hiányzik egy olyan "mama".


Tesóm: Ilyet tuti nem tenne velem, mert ismernek...tudják,hogy határozottan küldeném el a fenébe. Ez nem vicces, és korántsem vall intelligens emberekre. Két felnőtt ezzel nem viccel.


Apa: Nálunk is ez van, viszont nem csak a páromnál, hanem másoknál is, pl. idegenek. Szóval én már elfogadtam, hogy ez azért van, mert nem szeret minket. Nálatok,ha amúgy nincs gond,akkor csak nagyon örül valószínűleg a párodnak. Meg tudod, a férfiak jobban összetartanak, és ha amúgy nem csinált veled túl nagy csúnyaságot a párod,akkor próbálj meg efölött szemethúnyni.

2011. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
első válaszoló első mondata lehet igaz, csak a "neked" szócska nélkül.
2011. nov. 17. 18:40
 7/21 A kérdező kommentje:

18:39


én nem tudok kiállni magamért, mert amikor pl rászóltam mamára, mama visszakérdezett, hogy "te bolond vagy?"


és mindenki engem csitít hogy ne vitatkozzak egy öreggel.

tesom általában kiröhög, vagy leordít - ez még magában nem lenne baj, de az, hogy meg sem hallgat, helyből pocskondiázik.


és amikor fájdalmaim vannak a párom miatt, nincs aki megvigasztalna, apából is csak az dől, hogy mert én.

2011. nov. 17. 18:44
 8/21 anonim ***** válasza:
És ha a párodnak mondanád meg, hogy szorítsa minimálisra a beszélgetést a nővéreddel? Vagy kb egyáltalán ne, egy hogy vagyon kívül? Nekem ezt nehéz elképzelni, ezt nem merné megtenni a párom, mert tudná, hogy ennek következményei lesznek. Mondjuk ő nem is az a jópofizós típus, hanem olyan, mint én. Ti mennyire vagytok hasonlóak? Mert ennyiből az jön le, hogy a párod egy társaságközpontú ember, te meg inkább visszahúzódobb vagy. 18.39-es voltam
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 bánomisén ***** válasza:
Mindig ilyen volt veled a családod, vagy csak azóta, hogy bejött a képbe a barátod?
2011. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39.-es vagyok még mindig. Szerintem a nővéred a leggázabb. A mamával gondolom amúgy se beszél annyit,vagy közösen éltek? Én havonta vagy inkább 2-3 havonta megnézném a mamát, aztán csókolom. Úgy még talán a békesség is megmaradna, így nem fog, mert előbb utóbb nálad is ki fog borulni a bili. Ahogy nálam is kiborult.
2011. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!