Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én szeretnék leköltözni...

Én szeretnék leköltözni vidékre, de a barátom kitalálta, hogy a városban akar maradni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
El szeretném adni a lakásomat és leköltözni vidékre a fővárosból. 5 éve vagyunk együtt, nem házasodtunk össze, de együtt tervezzük az életünket, együtt élünk, közös megegyezés volt, hogy veszünk vidéken egy családi házat. Így is volt még 1 hónapja is, erre most bejelentette, hogy nincs kedve elköltözni innen. Én beadtam a jelentkezésem egy vidéki kutatóintézetbe, kinéztem egy házat, lenne jelentkező a lakásomra is. Eddig neki is ez volt a vágya, azt hittem, lehidalok, mikor bejelentette, hogy meggondolta magát. Azt mondja, itt is tervezhetnénk családot, nem muszáj elköltözni. De olyan érvekkel jön elő, amivel megkérdőjelezi az eddigi kijelentéseit, miszerint vágyik a nyugalomra, megunta ezt a pörgést. Én olyan periódusban vagyok, amikor úgy érzem, már láttam elég világot, dolgoztam külföldön, éltem elegen nagyvárosokban, most szeretnék "megpihenni". Azt mondtam neki, hogy ha nem jön, megyek egyedül, erre azt mondta, hülye vagyok. Mit tehetnék ezzel a viselkedéssel? Jóhogy nem akkor nyögi be, mikor már eladtam a lakásomat is, nagyon nem értem ezt a helyzetet, ki vagyok akadva rá, egyik percről a másikra nem változhat meg csak úgy a véleménye egy ilyen fontos dologban.
2011. nov. 21. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose ismered meg a másikat iagzán sajnos,lehet csak a te kedvedért mondta hogy ő is arra vágyik miközben nem is.
2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En a helyedben elmennék egyedül és biztosan utànad fog menni, ha igazàn szeret. Nem okos dolog egyébként,amit a pàrod kitalàlt.

Egyébként biztos, hogy õ is akar veled tervezni, tovàbbra is?

2011. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És miért kéne együtt menni?Nem kötelező,te menj dolgozni vidékre őmeg marad a városban,kössetek kompromisszumot.Én távkapcoslatban élek évek óta és működik,szerelemért sajnos nem adnak kenyeret a boltban.
2011. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lemegyek veled. :)
2011. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!