Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vita az anyóssal, nem engedi...

Vita az anyóssal, nem engedi a fiát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk egybeköltözni, de az anyja nem engedi,visszatartja,mert a férje meghalt, a lánya pedig kinn van külföldön.

Kijelentette, hogy csak akkor költözhet el a fia, ha ad a fia neki 300ezret,illetve havonta 60ezer Ft-ot haza.

(ami ugye teljesíthetetlen,mert egy külön albérlet mellett nem marad ennyi pénz még hazaadásra).

A lányátol amugy kap havonta a háztartása anyosom 70ezer Ft-ot, illetve anyosom keres havonta 90ezer Ft-ot kézhez munkábol.

Ennyire pénzéhes vagy a fiát nem akarja elengedni, 29 éves kora ellenére sem?!?!?!

A fia otthon most nem dolgozik,mert nem talál munkát már 5 hónapja.Ahova jönne velem albérletbe, ott már lenne neki munka.Anyja nem érti meg h szeretnénk külön kettesben lenni saját lábunkon,illetve hogy otthon nem talál munkát magának.


2011. szept. 9. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kell eldöntenie,hogy az anyját választja vagy téged! Ha nem tud dönteni,akkor felejtős ez a kapcsolat.
2011. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engedi?

A párod fogja magát és megy.

A mamának legfeljebb véleménye lehet, de dönteni neki kell (kéne), mivel 29 éves önálló felnőtt férfi...

2011. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka nagyon humoros! :D Figyi a pasid felnőtt ffi, ha nem lép le, az egyértelmű válasz, semmi értelme akkor folytatnotok. Meg mi az h 60/hó plusz 300? :DDD Én pofán röhögtem vna anyámat ebben az esetben :D
2011. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miaz, hogy nem engedi?? Azt hittem először valami kiskorúval akarsz összeköltözni, hogy nem engedi az anyja. De 29 évesen?? Basszus, fogja a cuccait és jöjjön, mit kell neki engedély?
2011. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy a kedves mama ilyen zsarnok, de milyen 29 éves "férfi"? az aki nem fogja magát és elmegy külön a szerelmével lakni.
2011. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
alapból 160 ezer nem elég neki? Hát körbe röhögtem volna azt otthagytam volna a PI be.. Meg mi az h 300E? dolgozzon meg érte ha kell.. Mert biztos segítenétek valamennyivel... de ennyivel azért nem. A párod pedig válasszon.. vagy te vagy ő.. :) ennyi
2011. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyós valami maffiózó, hogy lelépési pénzt kér? Álljon a párod a talpára, vagy örökre ott ragad, és el lesz marva mindenki tőle.
2011. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, nincs, hogy nem engedi el és olyan sincs, hogy pénzt kéne fizetni azért, hogy elhagyhasd a szülői házat. Sőt, inkább a szülők segítik a gyerekeiket.. A párod vagy el akar jönni vagy nem, ez esetben úgy tűnik, hogy sajnos az utóbbi. Azt a kérdést kellene tisztáznotok, hogy az édesanyjával szeretne-e megöregedni vagy veled.
2011. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az anyósjelölt hülye vagy a fia nem akar költözni.
2011. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez ugye csak vicc :))).

Az anyukának inkább örülni kellene, hogy a fia végre saját családot akar, és támogatni.

2011. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!