Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ülök a szobámban és...

Itt ülök a szobámban és sírok. Mi a legokosabb döntés?

Figyelt kérdés

Gyereknapra anyutól kaptam 1000Ft-ot,de nem fogadtam el nem vagyok ilyen.Ezt már megbántam,mert anyu ritkán ilyen rendes....ezért is sírok... :(

Erre apám odamegy az unokatesómhoz (itt van nálunk) és szemrebbenés nélkül odaadja neki...nagyon fáj......

Most a nagyim itt könyörög,hogy menjek ki....


2011. máj. 29. 09:50
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nehéz, de menj ki.
2011. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát az....azért köszönöm!!!!!!!!!♥
2011. máj. 29. 09:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A te döntésed volt, hogy nem fogadod el, hát most nem kaptad meg. Nincs kit hibáztatni, csak magadat.


Legfeljebb ha megmondod, hogy megbántad, talán legközelebb (mondjuk fizetéskor) kapsz egy másik ezrest.

(Én ezt tenném, ha látom, hogy a gyerek megbánta, és szomorú, de az én vagyok.)


Ne tedd tönkre még a gyereknapot is magadnak, menj ki, ki tudja, talán lesz valami közös program, és akkor meg azt is bánhatod, ha kimaradsz.



30N

2011. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb gondolkozz, mielőtt kimondasz valamit a pici szádon. Mondhattad volna azt, hogy tegye el neked, vagy ő költse rád. Ha eddig nem adott pénzt, két lehetőség van. Vagy kedves akart lenni és közeledni hozzád, vagy le akart kenyerezni.
2011. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is sírnék ha ennyi eszem lenne ...
2011. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Lehet hogy érzéketlen vagyok,de ebbe mi olyan nagy probléma?

Gondolom a szüleid az unokatesódnak is szántak ugyan ennyit,és nem kezdtek el rohangálni a pénztárcájukhoz kicserélni egy másik ezresre...

2011. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

9:54 vagyok. Ha tudnád, mi a pénz....


Persze, lehet sok dologra használni, de olyan dolgokra készteti az embert, amit normál állapotban, ha nem lenne pénz, nem tenne (PL: gyilkosságok, lopás..stb), ezt tartsd észben. 1000FT meg nem sok pénz. Ez ne rontsa el a gyereknapodat.


14F

2011. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

9:58


..és hidd el, attól, hogy megsértődtél, még szeretnek. Nagyon is! Másképp nem könyörögne a nagymamád, hogy menj ki. Lehet, hogy még odaadnának egy ezrest, hiszen gyerek vagy, mindenki hibázik. Bár azt meg kell jegyezni, érdekes, hogy az unokatestvérednek ugyanannyit adnak, mint amennyit neked szántak.

2011. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Menj ki a napra, és legközelebb azt tedd amit valóban gondolsz, hogy később ne kelljen megbánnod!
2011. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi a probléma? Te nem kérted a pénzt, onnantól kezdve szíve-joga másnak odaadni.


De tényleg nem értem a kérdést, hisz semmi különös dolog nem történt, csak elbuktál egy 1000-est. Ez van, emiatt nem kell bőgni.

2011. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!