Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszindulatú vagyok szerintetek?

Rosszindulatú vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rájöttem hogy egész életünkben adok kapok játék megy. Az én párom megalázott a hátam mögött, csúnyán bánt velem. Nagyon sokat sírtam miatta, igazából nem is becsült meg. A részletek azok most nem érdekesek, a lényeg hogy nem kívánok neki se jót se rosszat. Viszont tudom, hogy a sors visszaadja neki mindazt amit nekem adott, ezzel tisztában vagyok. És ezzel a tudattal megkönnyebbültem.

Rosszindulatú vagyok most vagy ez természetes? :S


2011. júl. 19. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy rosszindulatú, én is voltam így, és hidd el rendszerint bejött. De néha lelkiismeret furdalásom volt, mert évek múlva kiderült egy-két emberről, hogy szarul alakult nekik minden, és olyan volt, mintha én átkoztam volna el őket.
2011. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

> Rosszindulatú vagyok szerintetek?

Nem.


> Viszont tudom, hogy a sors visszaadja neki mindazt

> amit nekem adott, ezzel tisztában vagyok.

Rosszul tudod.

2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért, kedves utolsó?
2011. júl. 19. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon és a pokolban fogsz elégni jobb ha tudod!
2011. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem egy szappanoperában vagy egy mesében élünk, hogy megbűnhődjenek a rosszak.
2011. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy rosszindulatú, vagy nem ok nélkül vagy az. Én is hiszek abban, hogy az ember mindent visszakap, jót is, rosszat is. Ezt lehet akár rosszindulatúságnak is nevezni. Ennek ellenére én ennek tükrében alakítom az életemet: megpróbálok nem bántani senkit, és akkor sem bánkódni, ha engem bántanak, hiszen az élet kárpótol. Ez amúgy szerintem amolyan önbeteljesítő dolog is, hiszen ha bántanak téged, és később valami kellemetlen dolog történik azzal a személlyel, aki bántott, hajlamosak vagyunk betudni annak, hogy az élettől kapja vissza, amit nekünk okozott.

22L

2011. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rosszindulatú?:D Hát, ha te az lennél, én nem tudom magamat minek nevezhetném.:D

(Persze én sem ok nélkül, az exem úgy elbánt velem kétszer is, mint még soha senki.)

2011. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
természetes hogy így gondolod, én is remélem. Ámen :D
2011. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!