Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem senkinek a barátja sem...

Nekem senkinek a barátja sem tetszik. Rosszindulatú vagyok?

Figyelt kérdés

Több ismerősömnek is van most barátja. Mutogatják a közös nyaralós képeiket, és mindre azt mondom, hogy "Aranyosak vagytok, meg szép pár" de közben meg az jár a fejemben, hogy "Úristen nekem ilyen pasi semmi pénzért sem kellene hogy jöhettél vele össze". Tudom gáz vagyok meg felszínes ezek szerint, de mégis így vagyok vele.

Vagy pl az egyik unokahúgomnak most lett új pasija (3 hónapja) és ott ömlengenek facebookon, hogy "Szeretlek, te vagy életem szerelme, a szerelem drága kincs" stb. Legszívesebben megkopogtatnám, hogy bssszus 3 hónap...


2011. aug. 15. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Irigy vagy?
2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Amíg nem bántasz meg senkit, addig nincs gond. Végülis nem ismered őket, vagy? Mert akkor nem csoda, hogy össze-vissza ítélkezel.
2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgoddal kapcsolatban egyetértek, nevetséges, amikor párok az üzenőfalon élnek szerelmi életet (még jó, ha dugni az ágyban szoktak, és nem az üzenőfalon...)


De azzal felesleges foglalkoznod, hogy másoknak más pasik tetszenek, mint neked. Hát aztán... Ha mindenkinek ugyanaz tetszene, gondolj bele, mi lenne akkor...

2011. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Fényképen azért mindenki más, egy csúnyácskább fiúnak is lehet jó a fellépése.
2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Én is nagyon kevés ismerősömről, rokonomról tudom elmondani, h összeillenek. Sztem te is ezért találsz kifogásolnivalót a párjukban, mert látszik, h nem illenek össze.
2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy az illető srác neked nem jön be, de annak, aki vele van, valószínűleg igen. A facebookos ömlengéseket én is idétlennek tartom, de végülis úgy vagyok vele, ha nekik ez jó, hadd örüljenek egymásnak ebben a formában is. Mi ezeket személyesen mondjuk el a kedvesemmel, de, főleg a fiatalabbaknak, szükségük van a nyilvános demonstrációra is. Próbálj elnézőbb lenni más emberek ártalmatlan hülyeségeivel szemben, Neked is jobb lesz :)

Jól teszed, hogy ezeket a gondolatokat nem mondod ki, megsértenéd vele a barátaidat.

Egyáltalán, próbálj kevesebbet foglalkozni másokkal, és többet magaddal. :)

2011. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
"Látszik, hogy nem illenek össze" - ilyen nagyon ritkán van, hogy ez ennyire látványos. Az ember túl bonyolult ahhoz, hogy egy fotó alapján leszűrhető legyen, ki illik össze kivel...
2011. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
irigy kutya vagy! én 1.percben szerelmes lettem a férjembe és ő is belém. ez nem időfüggő. majd ha szerelmes leszel megérted
2011. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Lehet nem rosszindulato, de savanyu, az biztos. Van Neked baratod? Baratnoeidnek tetszik, szimpatikus? Lehet hogy nagyon magasra raktad a mercet? Superman-rol almodozl, ami nem letezik. Ne felejtsd, Superwoman is csak a meseben van. Egyebkent, attol is fugg, hany eves vagy, milyen korosztalyuak a fiuk. Sok kesobb kezd egy kicsit kipofasodni.
2011. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ismerem őket személyesen, vagy akit nem arról sok mindent hallottam már. Az unokahúgom 21 éves, a pasija 26. A 3 hónap alatt szakítottak egyszer (2 hete szétmentek 5 napra) de mindenféle nyálas verseket írogattak ki egymásnak. Aztán ahogy kibékültek mindenféle szerelmes verset írtak ki.


Nem vagyok irigy rájuk, mert nem kellene nekem az akivel ők együtt vannak. Most olyan dolgokra gondolok, hogy az egyiknek nyuszi fogai vannak, a másiknál a lány fél fejjel magasabb a pasijánál + semmi férfias nincs rajta (minden ujján ezüst gyűrű csillog), a harmadiké rendszeresen drogozik, megint másé olyan mintha az öccse lenne..Szóval ilyen dolgokon akad meg a szemem.

2011. aug. 15. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!