Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a nővéremet...

Hogyan tudnám a nővéremet jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés
A nővérem és a barátja 2 éve együtt vannak. De egyszerűen nem tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy ő lehet majd a sógorom. Az egész család furcsának gondolja, nem ilyen való a nővérem mellé. A külsejével a 2 év alatt csak-csak megbarátkoztunk, de a belső tulajdonságaival én személy szerint sose fogok. Sose szól hozzám, hozzánk, ha kérdezek tőle, igen-nem, pedig normális vagyok, anyáékhoz se szól, és szerintem ha olyan dolgokról lenne szó, hogy meg kellene védenie a tesómat, inkább elszaladna... Sose lesz mellette boldog. Ráadásul egy mamuci kisfiacskája van belőle nevelve, az anyjával él, ami nem probléma, de semmit nem enged neki, ő parancsol egy felnőtt férfinek. Én 13 éves fejjel jobban látom a helyzetet, és fog még a nővérem sírni hogy nekem igazam volt. A másik, hogy a testvérem annyira szép, gyönyörű, és egyáltalán nem illenek össze. Szerintem nem is szeretik egymást, csak megszokásból vannak együtt. A fiatal éveit pazarolja el, ha együtt maradnak. Nagyon sokat is veszekednek, merem állítani, hogy a nővérem a dominánsabb ebben a kapcsolatban. És engem zavar, hogy ilyen mellett élné le az életét, mikor hozzá nem ilyen való. És most a belső tulajdonságaira gondoltam. Nem akartam eddig beleszólni, sőt, szerintem nagyon bele se tudok, mert mikor finoman próbálom neki mondani ezeket a dolgokat, elmegy és annyit mondd hogy mindig bántjátok. De ha nem hozzá való... Szerintetek mit tegyek? Csak az ő érdekében...
2011. júl. 21. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe nincs jogotok beleszólni,a nővéred biztos,hogy nem így vélekedik a párjáról,hisz akkor már nem lenne vele.Arra is gondolj,hogy ő valószínűleg szereti a párját és lát benne valamit,amit lehet,hogy mások nem vesznek észre.Ha az ő elvárásainak megfelel ez a férfi,ill boldog mellette,akkor nektek kötelességetek ezt tiszteletben tartani és elfogadni a választottját.

Én a helyedben nem avatkoznék bele a dologba,mert ha a nővéred szereti a fickót előbb fog összeveszni veled és a szüleiddel mint,hogy kiadja a pasi útját.Egyébként ha tényleg nem egymáshoz valók az idővel úgyis ki fog derülni és akkor majd a nővéred megteszi a kellő lépéseket,de ha esetleg mégsem így lesz és életük végéig együtt maradnak,akkor nektek ezt el kell fogadnotok.

21/L

2011. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem,ha a nővérednek ő kell akkor biztos lát benne valamit.Ha nem passzolnak egymáshoz idővel úgyis kiadja az útját(az unokanővérem is ezt tette:D)Ha meg boldogok akkor fogadjátok el,az igen-nem válaszokra annyit mondanék,hogy nem mindenki társalgós típus.Egyébként mi olyan vészes a pasi külsejében?13/L
2011. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtök válaszát.

Második, hát az hogy olyan egyszerű, sőt, úgy néz ki mint egy 15 éves, pedig 23 (!!!) és a nővérem meg szép, és ezt nem csak én látom, minden pasi megbámulja az utcán.

Elsőnek még annyit, hogy szerintem nem lát benne semmit, ami szerethető. Így a reakciókból ezt veszem le.

2011. júl. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!