Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket! Most akar valamit a srác vagy nem?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem a neten egy nagyon kedves pasival. Már kétszer randiztunk, de semmi olyan nem történt. Mégcsak a kezemet se fogta meg. Nagy ritkán rámír facebookon de azonkívül semmi. Nem mondja hogy találkozzunk vagy valami. Meg ha rámír jó gyorsan el is tűnik. Mikor együtt voltunk jól éreztem magam vele és láttam hogy ő is. Megmutatta azt is hogy hol dolgozik, aztán autóval hazavitt. Van közös téma meg minden. De akkor sem értem. Szerintetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. máj. 30. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, netes ismerkedés volt szintén, és nem értettem, miért nem keresi a társaságom. Kiderült, hogy mivel több csajjal is ismerkedik, ezért nem jut sok idő rám, plusz rangsorolta a csajokat és én csak vagy a 3. voltam. Mikor kiesett az első kettő (nem jött velük össze a dolog), akkor ismét jelentkezett, de akkor már nem voltam rá kíváncsi.

Szerintem nálad is ez lehet: nem csak veled ismerkedik.

2011. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Dejó pedig nem nézném ki belőle. -.-
2011. máj. 30. 20:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem lehet kinezni egy sracbol. Aztan szepen pofara esik az ember.


off: elsonek:

O neked elmondta oly reszletesen hanyadik voltal nala es hogy nem jott ossze a dolog az elso kettovel vagy megtudtad valakitol...?

2011. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 emlya ***** válasza:
100%

Nálam is ez a szitu, már vagy 1 hónapja beszélünk a sráccal, mindig rám ír, de nem képe randira hívni.

Kérd meg az egyik barátnődet, akiről nem tudja hogy ismered, hogy vegye fel vele neten a kapcsolatot, tegyen úgy mintha bejönne neki a srác, innen minden kérdésedre megkapod a választ, ha fontos vagy neki úgyis megemlít, ha meg nem, akkor találsz jobbat is, és legalább időben kiderült.

Hidd el ez nálam is bevált ez a módszer és már tudom, hogy azért nem hív randizni, mert bár helyeskének tart, és szimpinek is, de nem jönnek be neki a duci csajok....fájt, de legalább időben megtudtam.

Sok sikert. :)

2011. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

20:57-nek:


Megsejtettem, hogy azért nem keresett, mert valaki más mellett állapodott meg először, és rákérdeztem, mikor újra hívott. Ekkor mondta el, hogy két lánnyal is próbálkozott, de velük sikertelen volt a próbálkozás, nem passzoltak, és talán velem összejön. Valahogy nekem ez nem volt szimpi, ezért nem mentem bele :)

2011. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, elég szemét volt a csávó,kb. úgy gondolkozott hogyha nincs ló szamár is megteszi! Az ilyenek tényleg mehetnek a fenébe!
2011. máj. 30. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
21:23 - Nem Krisztiánnak hívták? :)
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztosan nem akar tőled semmit, és ezt onnan tudom, mert én is ilyen helyzetbe vagyok, csak fordítva.Ismerkedés az jó volt, de láttam, hogy nem nyomul a srác, persze facebookon ír 1000-rel, de akkora már nem érdekelt, elmentem egy 2. randira (mert kikönyörögte) ott se volt semmi. Hát én meg nem fogok évekig várni egy csókra, vagy egy kézfogásra, szóval inkább hanyagolom. Megőrjít, mert már esküszöm nem lehetek fenn elérhetőbe, mert pillanatok alatt rám ír, és így senkivel nem tudok beszélgetni.. Már elgondolkoztam azon hogy függesztem a pasit.

2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nem akarlak elkeseríteni, de ha ennyi a kommunikáció a részéről, akkor vagy nem túl lelkes, vagy pedig tényleg párhuzamosan randizgat. Szerintem ne nagyon foglalkozz vele, az ilyen párhuzamos randizós pasik valahogy olyan komolytalanok a szememben.


Sőt megmondom, én is csináltam olyat, hogy párhuzamosan randiztam pasikkal: egyiket sem vettem komolyan.


Amúgy viccesek a sztorik, amiket írtatok. Haha... én is ismerkedtem már neten ilyen típusú pasival! Nagyon tetszett a képe alapján, értelmesnek is tűnt. A 2. msn-beszélgetésünkkor közölte, hogy összejött egy lánnyal, sorry. Mondtam, semmi baj, ilyen ez a netes ismerkedés. Tényleg nem volt bennem semmi rossz érzés (miért is lett volna?), hiszen nem is ismertük egymást. A pasi azt mondta, hogy azért tartsuk a kapcsolatot, beszéljünk msn-en. Mondtam, oké, de nem vettem komolyan.


Aztán egy-két hét múlva újra rám írt, hogy mégis ismerkedjünk már, mert nem jött össze a másik lánnyal. Mondtam, oké. Néha dumáltunk msn-en, de azt éreztem, ez valahogy nem az igazi.


Fura volt ez a srác, volt, hogy elhívott egy buliba (úgy, hogy előtte nem is találkoztunk). Mikor kérdeztem, hogyhogy elhív, azt mondta, hogy: mert 3 fiú lesz és csak egy lány, az egyiknek a barátnője, és az a lány nem akar egyedül lány lenni. :D Dehogy mentem.


Szóval én már rég nem foglalkoztam ezzel a pasival, amikor egyszer csak láttam iwiwen (mert persze bejelölt), hogy állapota "kapcsolatban". Kezdtem komikusnak érezni a dolgot, ezért puszta kíváncsiságból megszólítottam, hogy mi a helyzet. Azt felelte, hogy ezzel a lánnyal régebb óta beszélgetett és többet is, mint velem. És ne haragudjak, de ő "érkezési sorrendben randizik a csajokkal". :D


Nem haragudtam. :) De töröltem azért msn-ről.

2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

21:23as: Jol tetted.


20:57es voltam.

2011. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!