Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Szeretném...

Mit csináljak? Szeretném kikérni a véleményeteket!

Figyelt kérdés
28 hónapja szeretnénk babát. Voltunk kivizsgálásokon, az andrológus szerint a férjem eredményei jók. Nem a legjobbak, de szerinte ennél rosszabbakból is lett baba. Én is kivizsgáltattam magam, minden eredményem jó, kivéve a progi szintem esett le, emiatt barnáztam is menzi előtt. Ezért dec-ben a dokim adott peteérés után ultrogestant, de nem sikerült és a köv hónapban elmaradt a peteérésem is ami előtte mindig volt. Ekkor elhatároztam, hogy mielőtt belefognánk mindenféle hormonkúrába megpróbálkozom a természetes gyógymódokkal. Szedtem barátcserjét, és reflexológushoz járok.Most a menzim beállt 36 napra (kicsit sok) de minden hónapban van peteérésem és a barnázás is lerövidült, tehát a luteális fázisom elég hosszú ahhoz hogy a baba be tudjon ágyazódni. Bocs ha kicsit hosszúra sikerült, de nem tudom már hogy mihez kezdjek. Mindenki jön az okos(kodó) tanácsaival és már kezd nagyon elegem lenni. Kérlek írjatok!
2011. júl. 6. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Átélem amit érzel nekünk is lassan eljön a 24 hó és semmi!Minden rendben van mindkettőnknél,így most clostyt kapta a második három hónapos kúrát kezdtem....és semmi!Én is tanácstalan vagyok....amikor írják,hogy ne görcsölj rá-de ha nem görcsöltem sem jött....!Passz mit kéne még csinálni!Én szerintem megmondom a dokimnak,hogy inszem...,ha már fizetek neki!!!
2011. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia nekünk fél év után összejött a baba és elment sajnos, én mostmár feladtam hogy nekem soha nem lehet babám. hát nem tudom lehet így összejön megint és velünk is marad
2011. júl. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, sok mindent nem tudsz csinálni. Továbbra is méred a hődet és vársz. E-vitamint szedhetnétek mind a ketten, neked a nyálhártyádat erősíti, a férjednek javít a spermaminőségén.

Mondjuk ez az én véleményem, ahogy ismerem magam én több mint két év sikertelenség után, tuti lombikoznék!

2011. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm a válaszaitokat! Igen, nálunk is felajánlották az inszeminációt, mondván akkor biztos sikerül. De mi van ha nem? Igazából ezen megy a vicilálás, hogy várjunk még vagy kezdjük el?! A férjem az este azt mondta hogy ezt az évet még várjuk meg, ő kitartóbb mint én. Én már nagyon türelmetlen vagyok sajnos. Én 28, a férjem 31 éves és én még 30 előtt szeretnék szülni.

Mint már írtam sok mindent kipróbáltunk. Szedtünk már mindketten e-vitamint, Maca Vibe-t, a férjem FER14-et is, én barátcserjét, palástfű-és cikcafark teát, gravidát, folsavat, magne B6-ot, ultrogestant.

A rágörcsöléses dumától meg a falra mászok. Én nem érzem úgy hogy rágörcsölök, de az ember most vagy akar gyereket vagy nem. Kicsit akarni szerintem nem lehet.

2011. júl. 7. 09:25
 5/12 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak írnám, hogy ne add fel! Hiszen neked már sikerült egyszer, sajnos elment de ez azt jelenti hogy teherbe tudsz esni. :-) Én még azt sem tudom hogy néz ki egy pozitív teszt. :-(
2011. júl. 7. 09:32
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok! Én nem bántani akarom a férjed, de mire vár? Több,mint két éve próbálkoztok. Lehet,hogy lombikkal már régen terhes lennél. Barátnőmék is két évig próbálkoztak, első lombik sikeres. Egy idős terhesek vagyunk!

Nem tök mindegy,hogy hogy fogant az a gyerek? A lényeg,hogy legyen! Az ismerősi körömben van egy pár, már inkább 40-hez közel,mint 30-hoz. Lassan 10 éve próbálkoznak, de lombikon még nem voltak. Inkább mennek mindenféle sámánhoz, akupunktúrára. Lehet,hogy lombikkal már 3 gyerekük lenne. Mindig elgondolkodom,hogy valóban akarnak-e gyereket. Ha nekem azt mondanák,hogy egy évig minden nap mondjuk kórházban kell lennem ahhoz, hogy minél hamarabb terhes legyek, Isten bizony megtenném. Bármit!

A rágörcsölés dologgal egyetértek. Bár szerencsére nekem nem nagyon kellett, de én is úgy gondolom,hogy aki nagyon akar,az nem tud másra gondolni.

2011. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok köszönöm szépen, kívánom hogy minnél hamarabb ott legyen a pocakodban egy kisbaba és átéld azt hogy pozitívat tesztelsz :)
2011. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Harmadiknak gratulálok a babához és szép babavárós hónapokat kívánok!

Másodiknak pedig köszönöm és én is ugyanezeket kívánom neked, minél hamarabb! :-)

Írjatok még!

2011. júl. 7. 11:06
 9/12 sumergo ***** válasza:

Elnézést, ha már ismered, de én csak ezt tudom ajánlani, mert nekünk ez segített az utolsó lombikunknál, ezért ajánlom mindenkinek.

www.gyorgytea.hu

Babaváró tearendszer


Mielőbbi babásodást!


22+3 hkm

2011. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm sumergo! Igen hallottam már róla, de még nem próbáltuk. Lehet itt az ideje! :-)

Gratulálok a babához, és jó egészséget nektek!

2011. júl. 7. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!