Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándítónak tartanád a...

Kiábrándítónak tartanád a feleségedet, ha szódaivás után hatalmasakat böfögne?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a böfögés és a fingás vicces.


32 N

2011. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
57%

15:25-ös vagyok.

Simán lepontoztatok, pedig mutassatok olyan férfit, aki egy olyan nőért van oda, aki előtte sz@rik, fingik, büfög, krákog, okádik, stb.Ha Ti nőnek érzitek magatokat, akkor ez mg sem fordul a fejetekben.Ha meg nem, akkor csak tessék, de nem kell itt oldalakat siránkozni, hogy "nem kíván a férjem, évek óta nincsen szex, megcsal, stb, stb."Kinek kell egy piaci kofa stílusú "nő"?

2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
52%
15:36 akkor ezek szerit te ezt egy férfitől elfogadhatónak tartod? hát akkor te sem vagy jobb, mint azok a nők, akik ezt csinálják. Meg inkább egy nő csinálja ezt, egy férfitől gusztusataln
2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
75%

A 15.36-os egyáltalán nem mondta, hogy egy férfitől ez elfogadható. Semmi ilyen nem volt a válaszában.


Én egyet értek vele! Nem tartozik minden a párunkra.

2011. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
69%
A kinai etikett szerint evés után szinte kötelező a büfögés. Aki nem teszi, megsérti a vendéglátót, mert azt feltételezik róla, hogy az étel nem volt finom, nem esett jól az elfogyasztójának. Persze más a nyugati kultúra, de mint sok mindent, ezt is lehet diszkréten, visszafogottan csinálni. Aki pedig sportot űz belőle, kiábrándító.
2011. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
53%
15.36-tal egyetértek, de egy férfitól se vagyok kíváncsi ilyen dolgokra. Talán inkább az emberi méltóságról szól ez, mint a nőiességről. Bár az is valóban benne van,hogy ugyan maradjunk már kívánatosak a párunknak (a pasi is), akarjunk már neki tetszeni, vonzók lenni. Nem azt mondom, hogy kiöltözve kell otthon feszengeni, de miért nem lehet azzal megtisztelni a másikat, hogy amit lehet diszkréten intézni, azt diszkréten intézzük?
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
53%
mi a párommal még versenyzünk is ki tud nagyobbat, sőt szavakat is megpróbálunk "kimondani". szerintünk tök vicces, de természetesen csak magunk közt csináljuk...étteremben, nyilvános helyen nem. 23L, ő 35F
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
58%

Akkor itt vagyok (illetve a férjem).

Mivel együtt élünk, ezért előfordult, hogy ő pont akkor fürdött, amikor én beköltöztem a wcre. Most akkor tartsam vissza? Neki meg muszáj volt mennie dolgozni. Ennek kb. 5 éve, azóta összeházasodtunk, született két gyerekünk és köszönöm szépen, bőven jó a szexuális életünk.

Mióta meg gyerekeink vannak (pláne mióta elérik a kilincset) nyitott ajtó mellett wc-zek.

És igen, szoktam előtte büfizni, esetenként egy puki is kicsusszan, és a 12 év alatt egyszer hánytam is előtte. Aki azt gondolja, hogy ezen múlik a nőiesség, az már régen rossz.

2011. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
45%

ilyen hülye kérdést!!!!!

Egy nő talán nem is ember? Neki is kell böfögnie! Ez van! Én is szoktam, persze nem hangosan!


Amúgy férfiban nagyon kiábrándító, amikor hangosan böfög, fingik, köpköd és káromkodik...stb de amolyan bunkó módon a pasik szokták ezt csinálni AMI NAGYON KIÁBRÁNDÍTÓ ÉS FÉRFIATLAN TISZTELETLEN DOLOG!

2011. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
36%
Oké hogy természetes folyamat, de akkor is undorító. Itthon a szűk családban oké, de ha már más is van itt, akkor gáz. Párom elött is mindig odafigyeltem, akárhányévig tartott.
2011. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!