Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás vagyok és rengeteget...

Allergiás vagyok és rengeteget és hatalmasakat tüsszentek, lehet ettől baja a babának? (27hetes km. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:40
 1/2 Avery ***** válasza:

Szia,


Nem lesz baja, én ugyan nem vagyok allergiás, de időről-időre rámtör a tüsszögés, és az orrfolyás. (Konkrétan életemben nem tüsszögtem ennyit összesen, mint ebbe a néhány hónapban.)


Üdv. 36h km

2011. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne aggódj, ettől nem lesz semmi baja a babádnak. Én az egyik terhességem végén voltam nagyon beteg, iszonyat sokat köhögtem és nagyon fájt a hasam. Már féltem, hogy fogok szülni a fájdalomtól, aztán kiderült, hogy a szülési fájdalmak felülírták a hasi fájdalmaimat :D Egészséges babát kívánok!
2011. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!