Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a férjemmel...

Mit csináljak, ha a férjemmel nem működik a szex?

Figyelt kérdés
Van 3 gyermekünk. A nagy 4,5 éves. A házasságunk a szexet nem nézve nagyon jól működik. Nincs veszekedés, imádja a lányait a férjem. De a szex nem működik. Hiába mondom el neki mit szeretnék, meg is csinálja, de nem tudok elélvezni. Már odáig jutottunk, hogy ő elélvez s én már nem is próbálok, mert úgy érzem, hiába teperne. Barátnőim szerint nem kívánom. De igen! vagy ezt hívják elhidegülésnek? Szerintem nem, mert szeretem és kívánom is. De valahogy nem megy.
2011. máj. 31. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Házasságotok elött/elején működött a szex?
2011. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kizökkentél szerintem.Ujjitsatok valamit,ami izgalmas ami uj.Uj hely,(pl parkban,vagy a hegyekben):) szexi cucc,100% szenvedély,erotika kényeztetés.
2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én azt szoktam csinálni ilyenkor,hogy szex közben magamhoz nyúlok és akkor tuti a siker :) vagy mutasd meg neki,hogy mit szeretsz
2011. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem működik és nem tudok elélvezni két külön dolog. A szex elélvezés nélkül is lehet jó, kellemes. Eddig volt orgazmusod csak most nincs? Mert akkor ez valószínű hormonális okokra vagy valami belső feszültségre vezethető vissza. Ha megtehetitek passzoljátok le az összes gyereket egy hétvégére, és töltsetek kettesben el egy romantikus hétvégét, előtte pedig ne nagyon szexeljetek. Mindketten kívánósabbak lesztek, a ráhangolódás meg az, hogy csak ketten vagytok segít ellazulni is. Be lehet iktatni közös fürdőzést gyertyákkal, bármit ami eszetekbe jut.
2011. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szükséged van pihenésre, 3 gyermekkel eléggé fàrasztó lehet. Ha fàradt vagyok nekem is nehezebben jön.
2011. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szia

Sajnos teljesen megértelek. Mi 5 éve vagyunk együtt és pont így vagyok. Nem megy az élvezés akármit csinál. Szex után szokott kielégíteni segédeszközzel, de azzal is csak úgy megy ha én magamhoz nyúlok és ő is segít. Persze van amikor így se megy vagy csak nagyon lassan. Van, hogy elfogy a türelmem és azt mondom hagyjuk... De ez egyikünknek sem tesz jót. A páromnak ettől merevedési problémái lettek... És már nem kívánja a szexet. Vigyázz, így ne járj.

2011. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, azzal a kivétellel, hogy mi pár hónapja vagyunk együtt. Nálam mi lehet a baj??
2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hormonális-e, de lehet. A gyerekek születése után nem volt gond ezzel. Viszont fél éve, hogy a legkisebb is abbahagyta a szopizást, még a menstruációm sem állt vissza.


Próbáltuk, hogy kettesben hétvégére, de akkor meg rajtunk volt a teljesítési kényszer.


Egyszerűen hiába lenne kellemes, nincs orgazmusom, ami már lassan 22-es csapdája, mert előre szorongok, hogy most sem lesz, mint előtte.


Amúgy 10 éve vagyunk házasok, és eddig minden működött :-(

2011. máj. 31. 17:33
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, pedig én még csak nem is szültem... számomra is rejtély a dolog :(
2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te hormonjaid befolyasoljak ezt. Konnyen meg lehet meg azert 3 olyan picivel sem lehet konnyu, ha a legidosebb is meg csak 4,5...huhh.
2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!