Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel évek óta nincs szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel évek óta nincs szex mit csináljak? Csaljam meg?

Figyelt kérdés
Évek óta döcögős a szex, ha van egyáltalán.Mindig panaszkodom neki, hogy niért nincs, unom, hogy mindig nekem kell kezdeményeznem,és ő mindig olyan szex után mint akit kifacsartak, állandóan alszik,mintha kiütötték volna.Van egy egéves gyerekünk,emiatt válni nem akarunk, de 10 évem már tönkretette, hogy nincs szex, de megcsalni valahogy nem megy.Mondtam neki, hogy akkor éljük nyitott kapcsolatban,és ha mindenkinek jó így, akkor a gyerek is együtt látja a szüleit.Férjem tudom, hogy kényelmi szempontból nem akr válni, mert akkor nem láthatja a fiát csak egy héten egyszer kétszer.De nekem így nem jó, nekem kell a testi együttlét,mert nő vagyok.Mit csináljak? Évek óta ilyen, nem hinném, hogy meg fog változni, azt mondja nics senkije.Habár áén nem hiszek neki!
2009. jún. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
59%
Meg kell ijeszteni.Ha van hova mennetek akkor pakolj össze és menjetek el.Rá fog döbbenni,hogy ideje lenne megváltoznia ha nem akar benneteket elveszíteni!
2009. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%

Sztem kell neked egy kis változatosság... Én ugyanígy voltam,míg nem jött egy srác. Tudom megcsaltam a párom van is lelkiismeretem miatta nem is kevés,de azzal a sráccal magamat adhattam,és ő is odafigyelt minden apró rézletre.

Valami hasonló közmondás is már nem tudom pontosan,de valahogy így van vagyis ez a lényege,hogy "idegen után jobb a szex otthon is"

2009. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%
na en nagyon komolyan leulnek vele es megmondanam neki a helyzetet vagy valtoztatsz magadon es ferfi leszel azeletembe vagy fel is ut le is ut!! ennyi!!!
2009. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon rendes tőled, hogy nem akarod őt elszakítani a fiától, és valljuk be: a szex miatt menjetek külön, ha amúgy meg normális a kapcsolatotok? Beszéld meg vele, hogy ez neki így nem jó, és ha nem változtat mást keresel. Ha hajlandó változni akkor változtat, ha nem, akkor meg ne legyen lelkiismeret furdalásod. Így mindenki boldog lesz!
2009. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%
utolso valasziro vagyok a megcsalas nem jo azzal csak magadat csapod be,neked nem ideglenes sexpartner kell gondolom! en velem ezt csinalna a ferjem en nagyon komolyan elbeszelgetnek vele...
2009. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%
És az nem lehet hogy a férjednek van valakije?
2009. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha évek óta nincs,vagy döcögős a szex,hogy lett a gyerek?És ha neked ekkora igényed van a szexre,miért szültél gyereket egy ilyen házasságba?Előtte kellett volna felmérni az igényeidet,mint írod,tíz éved volt rá akkor válni el,nem pedig most gondolkozni azon,hogy szeretőt akarsz tartani.Gondolod,hogy ha a gyereked nagyobb lesz,nem fogja tudni,hogy az anyunak szeretője ( netán szeretői vannak),mert nem bírja ki szex nélkül?,Ha beteg lenne egy férj,akkor az asszonynak joga van hűtlennek lenni?Vagy fordítva egy beteg asszonyt meglehet csalni?Vagy ha a férj hűtlen,azt mindenki gazembernek tartja,de ha a nő,az azért teszi,mert igényei vannak? Természetesen beszélned kell a pároddal,de a szerető nem megoldás.Azt írod,hogy a párod nem akar válni,de vajon te akarsz-e ?Lenne miből megélned a válás után?Vagy a majdani szeretődre számítasz ?
2009. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
17%
Tudod, hogy hívják azokat a nőket, akik megcsalják a férjüket?
2009. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%
Sok ilyen férfi van. Az én férjem is sajnos hasonló szex szempontjából és az a tapasztalatom, hogyha neki ennyi az igénye, változni nem fog. Az már kényszer lenne. Nem arról van szó, hogy más van nekik, van, akinek nincs rá igénye vagy nagyon ritkán. Én ezt már elfogadtam, mert tudom, hogy más szempontból meg minden nagyon jó, jobbat nem találnék meg nekem sincs nagy szex igényem. Így is lehet élni. Ezzel mást nem tudsz csinálni. Ha te ezt nem tudod elfogadni, én mindenképp azt mondanám, hogy válj el, ne csald meg. Nyitott kapcsolat? Ne viccelj. Ha ti csupán kényelmi szempontból vagytok együtt, akkor ott még komolyabb gond van meg ha már a megcsaláson gondolkozol... szerinted a gyereknek az a jó, ha azt látja, hogy két elhidegült emberrel él, akik csak miatta vannak együtt és közben az anyja azon gondolkodik, hogy kivel kellene megcsalni a férjét? Ez nem a gyerek érdeke! Szerintem ti mindketten bele vagytok kényelmesedve az életetekbe és a megszokás miatt nem akartok változtatni, pedig kellene. Ha ilyet írsz, hogy nyitott kapcsolatot javasoltál, megcsalnád, ő pedig csak kényelmi szempontból nem akar válni, ez nem házasság már. Semmi értelme becsapni magatokat egy életen át, a gyereknek ez többet árt, mint használ.
2009. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%
Elképzelhető, hogy nincs senkije. Ha volna, otthon is "serényebb" lenne éppen azért, hogy ne tűnjön fel a dolog. De az is lehet, hogy nem igényli különösebben a szexet. Vannak ilyen férfiak is. Téged is megértelek teljes mértékben. A helyedben én talán csendes vadászatba kezdenék, nem kérkednék vele, nem is ijesztgetném a férjemet, csupán nyitva tartanám a szememet... És ha ráakadsz egy megfelelő fickóra, ráértek visszatérni a témára és eldönteni, van-e értelme a házasságotoknak.
2009. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!