Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megromlott a párommal a...

Megromlott a párommal a kapcsolatom. Mit tegyek, hogy minden olyan jó és szép legyen mint régen?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon elhidegültünk egymástól, szerinte viszont minden a legnagyobb rendben, és ő úgy látja, hogy természetes, hogy egy idő után már minden csak megszokás. (7 év, 2 év együttélés)

A legnagyobb problémám, hogy nem beszélgetünk. Persze a fontos dolgokat megbeszéljük, de "csak úgy" sohasem tud beszélgetni velem, ha én kérdezek vmit, akkor is csak tőmondatokban válaszol, ami többnyire "igen", "nem", "nem tudom", "lehet", "nekem mindegy", ahogy akarod".

Kapcsolatunk elején éjszakákat átbeszélgettünk, ma meg már napi 10 percet sem tudunk.

Persze, próbáltam vele erről beszélni, de azt mondja, hogy ő 7 év alatt megváltozott, fogadjam el olyannak amilyen, ő már nem lesz a régi.

Én viszont nem így szerettem bele. Amúgy minden más működik köztünk, csak a kommunikáció nem.


2009. márc. 17. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nahát,hirtelen azt hittem a férjem írta ezeket a sorokat.Mintha az én házasságomról lenne szó. Csak azzal a külömbséggel,hogy én nem tudok már beszélgetni. Úgy érzem már nincs témánk. Valószínű bennem van a hiba.
2009. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire fontos, ez nem derült ki az irományomból, én vagyok a nő, ő a férfi.

Első válaszoló, szereted még a férjed?

2009. márc. 17. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Megszokas. Elvagytok a langyos vizben. Tedd fel magadnak a kerdest, hogy szuksegem van nekem erre a kapcsolatra? Ha igen, maradj, es probald feldobni a kapcsolatot. Szervezz programokat, menjetek minel tobb helyre.

Ha azt mondod nincs szukseged igy elni, nem vagy boldog, akarmennyire is akarod nem valtozik a parod, akkor hagyd ott. Nem elhetsz mindig boldogtalanul. Gyereketek van, mert arrol nem irtal. De ha nincs, gondolj arra is, hogy szulnel-e igy babat. Ha igen, akkor maradj. Ha nem, akkor menjel, keresd meg a boldogsagodat.

2009. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Válj el minden férfi szemét:Aztán pár év mulva add fel a sokat csalódott nő komoly kapcsolatot keres hirdetést,ez a jellemző.
2009. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen szeretem,de azt hiszem már nem vagyok szerelmes. De nem csak a megszokás tart össze.Valami más érzés amit nem tudok megmagyarázni.

Ja és ne hallgass senkire nem kell elválni ezért.Kicsit hagyd majd alakulnak a dolgok.

2009. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Hűűűűű!Akár én is leírhattam volna ezeket a sorokat.

Csak mi 9 éve vunk együtt de 3 éve vagyok a felesége.

Már kb. 4-5 napja h nem beszélgetünk....mert sajna volt egy kis balhénk.ő nem állt ki mellettem amikor kellett volna.Én ezt nem tudom elfogadni és úgy érzem nem tudom neki megbocsájtani.Ki mondta neki azt a 2 szót amit nem is tudom hogy igaz e.Nem szeretem!!!!

Mondtam neki h költözzön el hagyjon élni!De nem megy....pedig nem sok értelme van h itt van még....mert abszólúlt nem beszélgetünk...sőt elhúzodok tőle.

Sokkal nehezebb így ...én sem tudom h mit tegyek:(

2009. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszitek a szerelem örökké tart?Kb:2 év amíg az agy dopamint és szerotonint termel.Biokémiai folyamat.Ut jön a valóság persze akkor rögtön szemét lesz a másik.
2009. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!