Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Van egy rokonom,...

Ez normális? Van egy rokonom, lány és nem akar gyereket azzal az indokkal hogy tönkre tenné az alakját stb, tudom hogy az állhat a háttérbe hogy ő régen duci volt és sikerült lefogynia. és most szép. Vagy nem tudom.

Figyelt kérdés
Vőlegénye is szeretne már babát de ő nem.. nagyon önző és gonosz tud lenni másokkal szembe.. valahogy szeretnék neki segíteni hogy talájon vissza az életbe.. köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 29. 18:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Házasság után még ezerszer megváltozhat a véleménye. Ha valaki, majd a férje fog tudni hatni rá. Nem hinném, hogy éppen te. Ez különben is a kettejük dolga.
2010. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy szereted a barátnődet,de ehhez semmi közös.Ez csak rá a vőlegényére tartozik.Ha egyszer feltör benne a vágy,hogy anya akar lenni,akkor nem fogja érdekelni,hogy milyen lesz a teste.Lehet,hogy ehhez neki még évek kellenek,de az is lehet,hogy benne nincs meg az anyai ösztön és soha nem fog gyerekre vágyni.Ez nem olyan dolog,ami rábeszélés kérdése,ezt vagy akarja valaki vagy nem.De ebbe beleszólni még a szülőknek sem szabad,ezt minden esetben a párnak kell megbeszélnie.
2010. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
*semmi közöd (elírtam)
2010. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ehhez Neked abszolút nincs semmi közöd!Sepregess inkább a saját házad táján!Valamint nézz tükörbe,mielőtt másokat kritizálsz!Bizonyára neked sem esne jól,ha belepofáznának abba,hogyan élsz.
2010. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
nem akarok belepofázni én csak segíteni akarok különben az unokatesóm de nem bírom nézzni szegényt hogy boldogtalan..és ilyen, szülök is mondták de nem avatkoznak bele ők sem. én sem akarok az életébe belefolyni csak sajnálom:!!
2010. máj. 29. 18:20
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

Igen teljesen normális hogy valaki nem akar gyereket. Ahhoz pedig nem sok közöd van hogy miért! Szerintem nagyon nagy trauma lehet egyeseknek hogy kövérek voltak. De az is lehet hogy ez csak indok és valójában nem tudja hogy miért nem akar. Ez mindegy, nem kötelező gyereket szülni.

Honnan veszed hogy önző? Minden bizonnyal rólad is sugdosnak az emberek rossz szokásokat a hátad mögött. Pl én rögtön tudok hármat: pletykás, rendezkedő és intoleráns vagy. Senki sem tökéletes de attól még nem beteg... Szerintem senki nem kér a segítségedből. Azért mert te azt hiszed van egy helyes út nem biztos hogy az az egyetlen.

2010. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

Na és akkor mi van?Igen,normális,teljesen az ő döntése.

Jelenleg (hasonló indok miatt) miatt én sem akarok.Lehet,hogy tíz év múlva másként gondolkodom/gondolkodunk majd.

Téged ez miért zavar?

2010. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted meg, hogy nem a te dolgod? Fogd fel, hogy nem mindenki egyforma. Nyilván nem szeretne gyereket és nyilván a kinézete fontosabb, mert esetleg megküzdött érte. Majd ha akar gyereket, nem ez lesz az elsődleges.
2010. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
És miért boldogtalan?
2010. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%

Engem is az érdekel, hogy miért boldogtalan?

Talán mert mindenki a gyerek-kérdéssel nyúzza?

Miért nem dönthet ő ebben?

2010. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!