Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak szülinapi ötlet?...

Anyukámnak szülinapi ötlet? 48 éves lesz!

Figyelt kérdés
max 30.000 ft értékben kellene valami jó ajándék. eléggé elhanyagolta magát mostanában anyagi okok miatt, nagyon megérdemelne valamit. rengeteget dolgozik, és süt főz, tesz-vesz. ékszert semmiképp nem szeretnék. valami meglepetés lenne jó, ami hasznos, és imádná.
2011. máj. 31. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valami wellness?? Vagy egy komplett kényeztetés: fodrász,manikűr,pedikűr,masszázs? Vagy valami tuti arckezelés...Én ezeknek örülnék a helyében. Vidd el, érezzétek együtt jól magatokat!:):)
2011. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány gyermeke esetleg unokája van édesanyádnak?
2011. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én fodrász vagyok, és folyton kényeztetjük munkatársaimmal, úgyhogy a wellness sem az igazi sajnos :( de jó ötlet!



hárman vagyunk tesók, és 1 kisunokája van.

2011. jún. 1. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
én fogtam egy papírt. és ahány éves ( 48) annyi köszönömöt írsz neki és mellé még valamit: pl: köszönöm h felneveltél,köszönöm h mikor beteg voltam ápoltál. nah érted ((: anyu meghatódott ((: és vagy 10 percen keresztül sírt (: és ez olyan szép ^^
2011. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ugye így ismeretlenül nagyon nehéz, hiszen nem tudni mi van neki, mi nincs...?

Az elhanyagolásról nekem egyből az jutott eszembe, hogy előszeretettel veszek anyunak arcápolási dolgokat. Alapból használ ugye ilyeneket, de ez ugye mindig kell, ráadásul én jobban képben vagyok ilyen téren, nagyon jó, minőségi dolgokat ismert már meg általam. Esetleg vehetnél neki ilyesmit, valami jó minőségűt, amit mondjuk magának nem venne, mert drágálná. Lehet az valami jó testápoló is, azt hiszem kevés ember bőre nem szorul hidratálásra ennyi idős korban...

Ha süt-főz és nem csak azért, mert muszáj, hanem szereti is, nézhetnél neten ilyen oldalakat, hátha találsz valami dolgot, gépet, amit a konyhában hasznosítani tud, de ilyen esetben fontos, hogy tényleg HASZNOS legyen! Nagyon sok olyan dolog van, amire az ember sajnálja a pénzt mondván, meg vagyok nélküle, de ha ajándékba kapja, azért rájön, milyen jó dolog is az.

Nekem például (konyhával kapcsolatban) nagyon tetszenek ezek a mostanában nagyon elterjedt kapszulás kávéfőzők. Imádnám!! az egyetlen ok, amiért még nem vettem, hogy jelenleg hihetetlenül pici konyhám van és egész egyszerűen enm tudnám hova tenni...

2011. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ezt csak akkor ha van humora.

Apukámnak 60-ig szülinapjára 60 db sorsjegyet vettem.Szakadt a röhögéstől, és egy órán keresztül "kapart" az egész család, ami tök jó móka volt, nem is gondoltam hogy ilyen jól sül el.

Mondjuk az ára nem térül meg, sok nyeremény nem lett.

De első osztályú volt.Azért kapta, mert ha valakiről úgy érzed mindene megvan, akkor úgyse tudsz mit venni.

Persze ez csak egy örlet.

2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, csak a fő kérdést olvastam, utána láttam hogy lenne máshova is tenni, úgyhogy a válaszom sztornó.Bocsi.
2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!