Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Anyák napjára szeretnék vmi...

Anyák napjára szeretnék vmi kis egyszerű reggelit készíteni az anyukámnak.14 éves vagyok szóval vmi sütnivaló étel is jóó. Anya mindent szeret tulajdonképpen lécci adjatok tanácsotttt?! Bármilyen ötlet jó csak adjatok. Mit főzek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 14:39
 1/4 anonim válasza:
100%
baconos rántotta,narancslé,pirítoskenyér,paradicsom paprika: ) villásreggeli...biztos örülni fog neki : )
2011. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap kolbászos melegszendvicset készítek neki. Vékony margarin, pokol tüze kolbász, paradicsom, zöldhagyma, főtt tojás, sajt.
2011. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mint anya: Vedd figyelembe, hogy diétázik-e!

Nekem mindig olyan lelkiismeret furdalásom van, egy-egy ilyen reggeli bármilyen aranyos, de egy-két heti kemény diétám eredményét tuti elsöpri a föld színéről.


Ha épp fogyózik: sok zöldséggel rántotta, salátával, egy pohár tejeskávéval, és egy szál virág (pl parkból orgona v. jezsámen) a tálcára.

2011. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bundáskenyér, rá még forrón reszelt sajt, arra kecsapból egy szívet.
2011. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!