Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit játszak a testvéreimmel?

Mit játszak a testvéreimmel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy velem maradtak a testvéreim.Vigyáznom kell rájuk de nem tudom őket lefoglalni.Egy 8 és egy 5 éves kislnyról van szó.Tudtok valami játékot ajánlani amivel lefoglalhatnám őket?

Normális válaszokat légyszi!

Előre is köszi:)


2011. jún. 1. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Játszatok babásat ,fodrászosat , vagy főzőcskéset :) mi is ilyeneket játszottunk régen a hugommal . Ha van kertetek akkor menjetek ki játszani, vagy ha van a közelben játszótér akkor oda :) Sok sikert.
2011. jún. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Babázni, főzőcskézni, sétálni, labdázni, társasjátékozni. Vagy olvass nekik mesét, aztán játsszátok el azt. Vagy kérdezd meg mit szeretnének játszani.

Egyébként te magad, hány éves vagy, és fiú avagy lány? Hátha úgy könnyebb tanácsod adni.

2011. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi imádtunk bújócskázni, csak kárt ne tegyetek valamiben!
2011. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csináljatok kókuszgolyót. A gyerekek nagyon élvezik, ha a konyhában tevékenykedhetnek, a kókuszgolyóhoz nem kell sok extra dolog, könnyű elkészíteni és nem veszélyes, mert nem kell sütni, vágni.


Összegyúrjátok a masszát, és jó móka utána golyókat formálni belőle, meg kókuszba hempergetni. Az én lányaim szeretik :)


Aztán megehetitek. A szüleiteknek is hagyjatok, lesz nagy meglepi! :)

2011. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Játsszhattok olyat is, hogy valamelyiktek mond pl. egy állatot és annak az utolsó betűjével kell újat mondani.
2011. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy utánozzatok minél többféle állatot hanggal, mozdulatokkal!
2011. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Én 15/F vagyok.

Adok nekik festéket meg ceruzákat aztán rajzoljanak!:D

2011. jún. 1. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy a festék ne csöpögjön kényes felületre, szőnyegre, textilre. Ha van újságpapírotok, teríts alájuk jó sokat. Felügyeld őket, ne egyék-igyák meg a festéket, és lehetőleg ne kenjenek össze vele semmit. Ha van ócskább, régi ruhájuk, add rájuk, nehogy valami szép cuccot csöpögtessenek össze! Jó szórakozást! :)
2011. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a festés jó ötlet! Ha lehet olyan helyen fessenek ahol járólap van! Az asztalt terítsd le, újsággal, vagy ha van akkor műanyagterítővel. És mindenképpen adj rájuk festős ruhát, ahogy már írták előttem is. Ha gondolod csinálhattok kéz és láblenyomatokat. Befested a tenyerüket talpukat, majd rányomjátok a papírra. De ha ezt csináljátok, mielőtt bárhova mennének láb és kézmosás. Vagy csinálhatsz nekik krumpli nyomdát. Félbe vágsz egy krumplit, a vágott felébe belenyomsz egy süti szaggató formát, késsel óvatosan körbe vágod, kiveszed a formát és kész is a nyomda. A gyerekek imádják :) A nyomdát is csinálhatod velük, de a késsel csak te bánj! Jó szórakozást!
2011. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kézlenyomatok, az is jó ötlet! Simán ujjal is festhettek. ujjbegyekkel virágokat lehet nyomkodni a papírra! Csak kreatívan! :)
2011. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!