Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan játszak tovább a...

Hogyan játszak tovább a Battlefield 3 -al?

Figyelt kérdés

Én már az elején lefagytam,felrobban a vonat utolsó kocsija,és vonat oldalán kellene lelépni mert rám lőttek.

De én mindíg leesek,tudtok valami trükköt??

A vicces emberek próbáljanak meg másra válaszolni,köszi!!


2011. okt. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A youtubon írd be hogy battlefield 3 walkthrough és azok a videok között nézz szét.

Egyébként megmondanám én szívesen, de még nem volt szerencsém a címben említett játékhoz.

2011. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 asmosys válasza:
A space ugye nyomogatva van :) ?
2011. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze,nyomom a space-t,de még is lepottyanok mire a vagon végére érek.Van valami jó trükköd??
2011. okt. 30. 07:00
 4/7 anonim ***** válasza:
irány a youtube és tessék beírni hogy hogy battlefield 3 ... mission és ott a válasz (egyébként még sajna nem volt szerencsém bf3-ozni... :(( )
2011. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 asmosys válasza:
Pedig ennyi a megoldás, nagyon sokszor, nagyon gyorsan nyomogatod a space billt.
2011. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha jól emlékszem az a trükkje, hogy amikor a vonat oldalán függeszkedsz és írja h nyomj spacet, akkor csak egyszer nyomod meg, csak akkor amikor írja. Aztán mikor fel akarsz mászni, akkor már sokszor egymás után gyorsan.
2011. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,gyorsan nyomogattam a Space-t,és tovább jutottam...Köszi!!
2011. nov. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!