Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe estem kicsit! Most...

Kétségbe estem kicsit! Most mit tegyünk? Annyira nem látom a kiutat.

Figyelt kérdés

van egy lassan egy éves fiunk, és kinőttük a jelenlegi lakásunkat (albérlet). ki van nézve a másik, elvileg a 7végén költözünk. és várnak is minket oda...

pénteken csak akkor kapunk kulcsot, ha 2 havi kaukciót lerakunk(110), és utána amikor tudunk (lehetőleg hamar) még 55öt.sajna férjemmel most csináltunk egy kis elszámolást, és hát nem lesz meg a pénz, de innen mennünk kell kedden. oda viszont nem fogunk tudni menni ,mert nem tudjuk most kifizetni. kölcsön kérni nem tudunk senkitől ,mert a család is eléggé meg van lőve anyagilag. anyumékhoz hazamehetnénk, de ott is ott van 2 húgom még, és hát ha hazamegyünk, akkor férjemet hetente talán 2X látnánk, mert ő pesten melózik, mi meg akkor vidéken laknánk. és hát nem is szívesen költöznék haza, mert ott nem lehet magánélet, családi élet, vki mindig ott van, és nagyon sok a veszekedés (2 húgom, anyám). szoktunk lejárni ,de csak pár napokra, és az bőven sok belőlük. férjem szülei meg 300kmre laknak, oda nem tudunk menni.

annyira nem tudom mi legyen, mi lenne a helyes lépés, mert ennyi idő alatt új lakást keresni, ahol kezdőnek kevesebbet kérnek lehetetlen, ezt is hónapok óta kerestük...adjatok erőt, h végig bírjuk csinálni ,mert már napok óta ideg van bennünk, h mit kéne és hogy... :( teljesen kivagyok már :(


2011. jún. 1. 20:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

huh hát nehéz ügy....és sajnálom.Tuti nem tudtok kölcsön kérni vkitől?Mennyi hiányzik?

Ha nem jön össze a pénz, akkor viszont nincs nagyon más választás, csak a szüleid....tényleg sajnálom!

2011. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

SZia!

Aterzem a helyzetedet, mert ugyan mi kulfoldon elunk, nekunk is volt hasonlo problemank, a kulonbseg csak annyi volt hogy nem volt ilyen szoros a hatarido. DE nalatok viszont ott van a lehetoseg hogy hazakoltozzetek. Tudom hogy nem szeretnetek, de atmeneti megoldasnak jo lenne, csak amig nem talaltok masikat, par het mondjuk. Annyit ki lehet birni szerintem. (tudom milyen ha allando veszekedes van a csaladban, hidd el, en is menekultem mar otthonrol szinte meg mikor ott laktam)

Szerintem nyugodjatok meg, gondolkodjatok pozitivan, es rovid idon belul meg fog oldodni a helyzet , hiszen olyan meg nem volt hogy valahogy ne lett volna :) Addig meg irany haza.

2011. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

masodik vagyok


azt meg hozzatennem, hogy nekem is van egy egy eves lanyom, es en is most csinaltam ezt vegig februarban.

2011. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
És esetleg valami gyorskölcsön? A Hitel? A fizud dupláját tudod kérni A hitelbe. Vagy ha megy róla csoportos beszedés akkor a 3 szorosát. Tudom nem szabad az embernek magát hitelekbe verni, de most más megoldást nem látok én sem, ha ennyire nem akarsz hazaköltözni.
2011. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
az a baj, h férjem már 2 hitellel is bárlistán van, még anno mikor nem voltunk együtt ilyen hülyeségeket csinált... :( és ezért nem tudunk, és nem is akarunk, mert azt már nem tudnánk fizetni :( én meg csak gyest kapok.
2011. jún. 1. 20:39
 6/23 anonim ***** válasza:
és ismerőstől nem tudtok kölcsönt kérni?esetleg családtagtól?
2011. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
sajna nem :( senki nem áll úgy fizu előtt, h kérjünk 50et, de fizu után sem fognak az a baj :(
2011. jún. 1. 20:46
 8/23 anonim válasza:
Zaci ha van ékszeretek. Jövő hónapban meg kiváltjátok. Vagy munkáltatói kölcsön, fizetési előleg.
2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
semmi eladható, v értékesebb dolgunk nincs, ezt már gondoltam... és hát fizetési előleget nemtom... és nemtom péntekig meg lehet e oldani :S
2011. jún. 1. 20:52
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is munkáltatóira gondoltam,vagy fizuelőlegre,és szerintem gyors megoldásnak ha van ékszer,azt zálogházba vinni.
2011. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!