Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom nem fogadja el a...

A családom nem fogadja el a páromat a korkülönbség miatt?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék? Ő 45, én 25 éves vagyok.

Nem is jöhet át hozzánk, a szüleim teljesen ki vannak borulva.


2011. jún. 1. 21:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Mióta tudnak róla? Lehet csak idő kell míg feldolgozzák.
2011. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

ha szeretitek egymást, tartsatok ki egymás mellett:))

a család majd megenyhül, idővel

2011. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%
20év az nagy korkülömbség:(( nagy valószinűséggel nem fog müködni..
2011. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
én se engednélek haza egy öreg faszival! milesz 15 év mulva belegondoltál? ha mondjuk együtt maradtok
2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
El fogják idővel fogadni. Mi köztünk 24 év van. Én 23 vagyok ő 47. 5 éve vagyunk együtt. 3 éve kérte meg a kezemet. És jövőre szeretnénk az esküvőt megtartani. :) Tartsatok ki egymás mellett.
2011. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Felnőtt nő vagy, senkinek semmi köze ahhoz, milyen párt választasz. Idővel bele fognak törődni és elnézőbbek lesznek.
2011. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
35%
Undorító gusztustalan dolog.
2011. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

A szüleid tapasztalatból tudják,hogy ekkora korkülönbség pár év múlva komoly konfliktusokhoz vezet.

20 év múlva ő már 65 évesen csak otthon akar ülni, te viszont még szórakozni akarsz. Az is lehet,hogy már beteges lesz,akit ápolnod kellene.

2011. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
20 év múlva a kérdező 45 lesz, nem valószínű, hogy dizsibe akarna járni :)))És lehet, hogy a hasonló korú házastársat is ápolni kell esetleg.
2011. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Mint ahogyan neked is, nekik is joguk van ahhoz, hogy véleményt alkossanak, szeressenek valakit vagy tartózkodjanak valakitől. Gondolom nem nagyon számítottál vörös szőnyegre akkor sem, mikor mellette döntöttél.. Rengeteg ellenérv szól ellene, és semmi sem mellette. A családodnak látatlanban sem szimpatikus egy öregedő férfi, aki kivetette hálóját zsenge leányukra. Joguk van így gondolni. Ha valamikor változni fog a véleményük, akkor az csak idővel fog történni, ha azt látják, szépen éltek egymás mellett és boldogok vagytok. Akkor talán belenyugszanak. Nem a szüleidnek választasz, hanem magadnak. És a döntésedtől függően el kell fogadnod a következményeket: sokan meg akarnak óvni ettől a kapcsolattól, de te mész a saját fejed után, így megromlik velük a viszonyod. Valamit valamiért.. ameddig kárpótol a kapcsolat a családodért, addig nincs baj. Az esetek 95%-ban viszont az ilyen típusú kapcsolatok pár év alatt zátonyra futnak, és akkor ott állsz egyedül, esetleg néhány gyerekkel..
2011. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!