Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány 18 évesen férjhez megy egy 27 éveshez, és 21 évesen szül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 12:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ezzel semmi baj, ha van munkátok/pénzetek:) A korkülönbség meg egyáltalán nem vészes.
2011. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Boldogan leélik az életüket, vagy amikor a lány csipája kinyilik, akkor elhagyja a pasit.
2011. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem korai 18 évesen férjhez menni, de ha a 18 éves úgy érzi, hogy nem az, akkor egészségére. Ennek ismeretében 21 évesen szülni egyáltalán nem meglepő, végülis 3 éve házasok.

Csak ne legyen az, hogy újabb 3 év múlva meg rájönnek, hogy korai volt a házasság, és elválnak.

2011. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Sok boldogságot !
2011. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Mindketten fiatalok, szép közös jövőjük lehet, a probléma tényleg abból adódhat, hogy a lány még nem felnőtt, mikor férjhez megy a sráchoz. (18 évesen még nem felnőtt, csak jogilag! az érettséghez élettapasztalat kell..). 24-25 éves korára fejlődik ki a végleges személyiség, világnézet, mentalitás, 18 évesen még csak egy nagyjából üres, tiszta fehér lap az ember lelke. Erre kerülnek a későbbi jellemző vonások:) Ha szerencséjük van, a lány számára még 25 évesen is a fiú jelenti a világot, és nem kell rádöbbennie, hogy teljesen más életet akar élni, mint 18 évesen gondolta.
2011. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
52%
sajnos van aki 18 éves korára többet tapasztal, mint egy átlag 30 éves.
2011. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
sok boldogságot:)
2011. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

ha magamból indulok ki akkor a 18 éves lánynak nem kell feltétlenül kinyilnia a csipájának és elhagynia kedvesét

szerintem ez szép

fiatal anyuka, fiatal házasok

mesés

én is ilyenre vágynék, bár jópár évvel később kezdeném mert már kinőttem abból a korból sajnos

2011. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%

Minden jót nekik!


Régen már 18 évesen is késő volt férjhez menni, örülök, hogy vannak még ilyenek, bár egyre kevesebb. :(

2011. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
"Hajrá!" = Örülök neki, hogy élik az életet, merik élni úgy, ahogy nekik jó. Közben eszembe jut, milyen jó, hogy vénségemre kigyógyultam az ítélkezési kényszer nevű betegségemből, már nem akarok minden helyzetre kész válaszokat, már nem akarok minden emberre ráhúzni valami sémát, ami valójában csak az én fejemben létezik. Had éljen mindenki boldogan! Ahogy neki jó. :)
2011. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!