Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lesz így most?

Segítség! Mi lesz így most?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet, hogy rossz kategória, de szerintem itt tudok rá legnormálisabb választ kapni.

Az van, hogy volt egy kb 1 perces telefonbeszélgetésem, de nem nyomtam ki a telefont 52 percig. [a telefon túlsó oldalán lévő személy lerakta]

Most akkor melyik számít? az 1 vagy az 52 perc?

Amúgy még mielőtt valaki lehurog: főztem, és zsíros volt a kezem alig vettem fel a telefont, és kezet akartam mosni mielőtt kinyomom, de aztán elfelejtettem.

Egyébként vezetékes telefonról van szó.


2011. jún. 2. 13:54
 1/5 napietus ***** válasza:
100%
ha a másik fél bontotta a vonalat, akkor természetesen az egy perc. az, hogy nem raktad rendesen vissza a kagylót, csak annyiban rossz, hogy ha közben valaki akart hívni, az nem tudott elérni.
2011. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Na gondold ezt át még egyszer!:))
2011. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a másik fél lerakta akkor megszakadt, tehát egy perces volt
2011. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor téged hívtak, a vezetékesen. Az első jól írta. De mivel nem te hívtál, hanem téged hívtak rajta, nem is értem az aggódást. Neked sem az 1 perc sem az 52 perc nem kerül egy filléredbe sem, nem te voltál a hívó fél.
2011. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Atya ég milyen iq-light emberek vannak. Bocs, ez most így kicsúszott.


1 perc. Magától értetődően...

2011. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!