Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden anyuka,...

Miért hiszi minden anyuka, hogy a gyermeke egy zseni, egy Istenadta tehetség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:01
1 2 3
 1/21 napietus ***** válasza:
100%
mert elfogult. ez egy bizonyos szintig természetes, de aki túlzásba viszi, ott már valami nem stimmel agyban.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Mert,aki szereti a gyerekét az büszke rá és neki ő a legjobb,tehát a többi gyerek között ő messze kimagaslik.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Tuti nincs gyereked...
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Minden anyukának a saját gyereke a legszebb, legokosabb, legtehetségesebb!

Ez tök normális!

2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Minden szülő büszke a gyerekére, ez normális. A kérdésed, gondolom te is tudod, durva, sértő általánosítás.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem hiszem ezt. Akkor én nem tartozom bele a minden anyuka témakörbe, attól függetlenül, hogy van egy 3 éves lányom? Ezeknek a kérdéseknek se füle se farka. Ne általánosíts, már sokadszorra írom itt le.
2011. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Mert így is van, minden anyukának (és nagyinak) a saját gyereke (unokája) a legzsenibb... :) Én nem vagyok egy beképzelt anyuka, soha nem dicsekszem senkinek semmi új tudománnyal (csak az anyukámnak, aki mindig várja az új híreket a gyerekről), de saját magamban legbelül természetesen nekem az én gyerekem a legzseniálisabb. Az már más kérdés, mikor valaki ilyesmivel henceg másoknak.. akik esetleg még jól ki is nevetik emiatt.
2011. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Ez egyáltalán nem így van.

Én pl. nem hiszem azt.

:-)


Egyébként a szülő a saját "érdemeit" próbálja ezzel is nagyítani.

2011. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyáltalán nincs így. Én pl. nem hiszem, hanem tudom, hogy az enyém a legeslegeslegzsenibb;:-)))
2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem csak az az anyuka próbálja ezt ráhúzni a gyerekére, aki nem élte ki magát, nem tanulhatott, vagy nem csinált karriert és a gyerekében akar megélni dolgokat, vagya gyerek az egyetlen dolog, amit csinált.
2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!