Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanátok egy megcsalást?

Megbocsátanátok egy megcsalást?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom, rájöttem és kérdőre vontam. Nem tagadott, bevallott mindent, állítólag megbánta és azt hozta fel mentségének, hogy "amíg velem szeretkezni szokott, addig azt a nőt csak d.ugta, mivel engem szeret, iránta meg nem érez semmit".

Nagyon szeretem őt, de nem tudom, mennyire tudnék vele harmonikus kapcsolatban élni ezután is és mennyire tudnék benne megbízni..


2011. jún. 2. 15:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
35%

Én egyet még igen.

Van különbség a szeretkezés és dugás közt. Kellett neki valami más, amit veled nem akar megcsinálni, mert többre értékel annál, de kíváncsi volt.

Az hogy őszinte volt ezzel kapcsolatban az legalább egy plusz pont.

Viszont ha máskor is megcsinálja, azt már másképp reagálnám. Idő kell, hogy újra megbízz benne, az tuti. De ha szereted és akarod őt, akkor adj magadnak esélyt, hogy megbocsáss, lehettek még boldogok !

2011. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
32%
Én megbocsátanám. Több mint 10 éve vagyunk együtt, 8 éve vagyunk házasok, nagyon jól megvagyunk. Tudom, hogy ha megcsalna, csak az újdonság varázsa miatt tenné, de hamar elmúlna.
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
90%
Aki szeret az nem dug meg mást. Megmondanám neki, hogy menjen, dugja meg a kettőhuszat. Nem bocsájtaná meg!!
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
90%
+m
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ha annyit nem érdemlek, hogy szóba hozza a dolgot, akkor fulladjon meg.

Anno, mikor velem történt ez, még fiatal pár voltunk. Mikor hozzámért, folyton azon gondolkodtam, mit csinált a másikkal, hogyan ért hozzá, jobban élvezte-e.

2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
93%

Nem bocsájtanék meg.

Szerintem nincs különbség a dugás meg a szeretkezés közt, ugyanazt dugja, ugyanoda, ugyanazért.


Ennyi volt.


Egyszer elnézi az ember, ő meg elkönyveli, hogy te ilyen megbocsájtós fajta vagy, majd megbocsájtod legközelebb is, most se történt semmi.

A vége az lesz, hogy több szarvad nő, mint egy kosár csigának.


Az elején szoktam tisztázni, hogy én hűséges vagyok, ezt is várom el, és nem bocsájtok meg megcsalást. Így gondolom korrekt, ha mégis megcsal, akkor kirúgom.


Ezt persze tudom, hogy könnyű így leírni, hideg fejjel, úgy hogy nem érez az ember se szerelemet, se kínt.

:(

2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel teljesen leépítené az önbecsülésemet. Akkor inkább legyen szerelmes abba a nőbe és váljunk el tisztességgel. De az, hogy "csak" megd ugta azt jelenti, hogy kevés vagyok neki, csúnya, egyebek.
2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
99%
Nem tekinti nagy dolognak a dugást, ezért máskor is megteszi.
2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
99%

"amíg velem szeretkezni szokott, addig azt a nőt csak d.ugta, mivel engem szeret, iránta meg nem érez semmit"


Aha, szóval ha szeret valakit, azt megalázza, megbántja, akit meg nem, azt csak megdugja.

Remélem tudod, ez a kifogás hangzik el minden pasi szájából, aki félrelép és kiderül.

2011. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
95%

15:58-as vagyok.

Mármint azt hozza szóba, hogy valami másra vágyik.

2011. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!