Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsaájtanál egy 6évvel...

Megbocsaájtanál egy 6évvel ezelőtti megcsalást ugy hogy időközben egy gyerek is született?

Figyelt kérdés
Egy alkalomrol van szo.10éves kapcsolat.
2011. júl. 1. 07:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Úgy gondolom, hogy a szeretet a kulcs szó. Ha szeretem, és tovább tudok rajta lépni, akkor igen. Ha nem, akkor megvan a végső lökés.
2011. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

persze, meg sem történt...


6 év rengeteg idő, és ha még együtt vagytok, az elegendő bizonyíték, nem?

2011. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint én gondokodom másként,nem tudnám megbocsájtani a férjem igen.Nagyon meglepett a válasza nem olyannak ismertem meg aki egy ilyet megbocsájtana.
2011. júl. 1. 07:53
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

"Akkor ezek szerint én gondokodom másként,nem tudnám megbocsájtani a férjem igen.Nagyon meglepett a válasza nem olyannak ismertem meg aki egy ilyet megbocsájtana."


ez most olyan kétértelmű lett...

2011. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nekem az eltel 6 év jobban fájna, hogy képes volt ez idő alatt úgy tenni, mintha minden rendben lenne, közben pedig nem...
2011. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért eléggé furcsállnám, hogy 6 évig egy árva szóval sem említette. Ha elmondja előbb, szeretem, és úgy gondolom, hogy még ezek ellenére is tudnék benne bízni, akkor megbocsátanám. De ha ennyi éven keresztül nem szólt, akkor nagyon meggondolnám.
2011. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mondani könnyű, egy beszélgetés alkalmával, de amikor megtörténik, ha megtörténik a konkrét megcsalás, ritka az, aki megbocsájtaná.
2011. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nincs szó megcsalásrol csak beszélgettünk mi lett volna HA..(egy ismerős házaspárnál valóban megtörtént a megcsalás,igy jött fel a téma)

eddig azt hittem mindketten ugyanazt gondoljuk erről a dologról,de mint kiderült nem.

Volt pár éve egy "kalandom" ha lehet annak nevezni egy randit egy kv mellet,de a kávezáson kivül semmi nem történt,igy nem is volt mit nagyon megbocsájtani de ezek szerint ha történt volna valami azt is elnézte volna...én meg ez a rohadt kávézás miatt szégyeltem magam hetekig

2011. júl. 1. 08:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, véleményem szerint ez olyan dolog, amiről ha nem vagy benne akkor könnyű beszélni. Aki átéli, az tud igazándiból véve hasznos választ adni. Bár az is sok mindentől függ.
2011. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. És itt nem az egyszeri megcsalásról van szó, hanem a 6 évig tartó folyamatos hazugságról, hogy csak most derült ki.
2011. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!