Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnétek olyan férfival,...

Élnétek olyan férfival, akivel 4 év alatt nem jutottatok egyről a kettőrre? (lent)

Figyelt kérdés

Az anyagiakra gondolok itt főleg. 4 éve együtt élünk anyóosoméknál, és 4 éve igéri, hogy külön költözünk. Egy fillérje nincs elrakva, viszont tartozás van mindenfelé.

Más gond nem lenne, mert más minden jó, de ez nagyon idegesit.

Kérlek, normális válaszokat irjatok!


2011. jún. 2. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy éve ígéri és nem tett érte semmit, már nem valószínű, hogy fog tenni. Most, az édesanyjánál lakás alatt lehetett volna igazon spórolni a négy év alatt. Később már sokkal nehezebb lesz. Szerintem egy élhetetlen fickó, akire én nem várnék.
2011. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos hogy így is marad. De neked kell dönteni.
2011. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, én 5 évet vártam, majd úgy döntöttem, elköltözöm, és újrakezdem az életemet, ha jön jön, ha nem, akkor maradjon a drága szüleivel. Akkor nemet mondott, szakítottunk. Fél évbe telt, mire rájött, hogy mégiscsak inkább engem választ a szülei helyett, azóta együtt élünk, és igyekszünk anyagilag is helyrerázódni. Adj neki ultimátumot, mert ha nem fog változni, akkor ez az évek múlásával csak rosszabb lesz, és biztos vagyok benne, hogy Te sem szeretnél így élni.
2011. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem élnék ilyennel, nem életrevaló. Én kiskorom óta takarékoskodom, amikor még azt se tudtam minek, de félretettem amim volt. Ez szerencsére felnőtt koromra is megmaradt, így van eltéve pénzem, hogy ha ilyen helyzetben lennék, azért valamerre tudnék lépni. És én nő vagyok. De páromtól is hasonló gondolkodás módot várnék el, hogy tudatában legyen annak, hogy félre tenni márpedig kell.
2011. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Es Te tettel valamit ahhoz hogy kulon eletetek legyen, vagy mind tole varod el?
2011. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Oppá! Most látom, hogy tartozás van mindenfelé! Na, akkor eggyel több ok, hogy ne hárman menjetek: ő, te, meg a tartozás.
2011. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
ez épp elég gáz. mire vársz még csodára? mert arra is elég lett volna már 4 év.
2011. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De ismerős. Én is szakításon gondolkodom, mert kivagyok, de nem tudok lépni. Elegem van, az apjáékat pénzeli mi meg nem jutunk sehova, csak egyre lejjebb.
2011. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nevetséges ez a hapi, küldd már el a francba!!!
2011. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem árultál el túl sok információt.

Például nem mindegy, hogy tartozásai miért vannak.

Nem azért tartozik össze-vissza, mert ő is külön akar költözni, csak ügyetlenül intézte a dolgait?

És ne haragudj, de én is feltenném a kérdést neked, amit itt valaki már feltett: te mit teszel az ügy érdekében?

Mert ez szerintem nem csak egy emberen múlik.

L/24

2011. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!