Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jutottatok, mit vesztek...

Mire jutottatok, mit vesztek Karácsonyra a szeretteiteknek?

Figyelt kérdés
18L vagyok és még mindig azon töröm a fejem hogy mit vegyek nekik :) Ti mit adtok szüleiteknek, nagyszüleiteknek, barátaitoknak, párotoknak... ?
2009. nov. 20. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak egy övet (azt meg is kéne rendelnem, ebay-en találtam neki valót jó árban), ő 19 éves fiú és meg van veszve az olyan övekért, amiknek jó nagy, feltűnő csatjuk van. A 2 éves fiacskámnak most érkezett meg egy gyönyörű body postán, neten rendeltem, ilyen jópofa felirat van rajta meg minden. Meg majd kap mesekönyveket és autókat mert nagyon szeret autózni. De hát ő rengeteg játékot fog kapni majd, már láttam, hogy a nagyik, dédik mit vettek :) Anyukámnak szívem szerint könyvet vennék, mert nagyon szeret olvasni, de szinte sosincs ideje rá, ezért inkább talán táskát kap majd. Na apukámnak nem tudom, azzal minden évben gondban vagyok. Aztán minden évben öcsémmel nézünk egymásra, hogy akkor mi legyen és végül veszünk egy after shave-et. Kicsit már uncsi. CD-re vagy DVD-re gondoltam most, de hát apu kb. nagyobb torrent mágus mint öcsém meg én, szóval valószínű, hogy ami kell neki az meg is van.

Nagyszüleim majd kapnak valami dédunokás dolgot, ő a szemük fénye, tavaly pl. faliórát csináltattam fényképpel, hát majd' elolvadtak :) Most szerintem album lesz. Ja, és a legeslegjobb barátnőmnek már rendeltem egy nagyon szép sminkkészletet, nagyon fog neki örülni, ebben biztos vagyok.

2009. nov. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak tesómnak vásárolok : Könyvek, ruha, ágynemű, kozmetikum, cd vagy dvd, édesség, esetleg dísztárgy + még vmilyen személyesebb ajándék. De majdnem minden évben ilyeneket veszek. Apukámnak desszert, rokonoknak, ismerősöknek képeslap.
2009. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen vennék, ötletem van bőve, de egy fillérem sincs, munkám se. Idén már valószínüleg nem is lesz :(Ez egy ilyen nyomorék karácsony lesz.
2009. nov. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam konyvet kap es Legot, foldgombot. Ferjem pedig 2 pulovert es egy elekromos fogkefet.

En szeretnek nagyon egy MP3 lejatszot, bar tudom, hogy a fulemnek nem a legjobb, egeszsegtelen. De megis orulnek egynek.

2009. nov. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anyuméknak párnát akarok csinálni, ráhímezve a nevükkel, csak még nem tudom hogyan álljak neki:)

apámnak valószínű bor vagy ilyesmi, tesómnak dezodor, ilyenek, másik tesoméknak vmi disztárgy barátomnak meg még fogalmam nincsen:)

2009. nov. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi idén megbeszéltük apummal, párommal, és nővéremmel, hogy összedobunk anyunak egy komolyabb fényképezőre, mert már engem is túlszárnyalva, ő a legnagyobb teszvesz varázsló :D Állandóan fényképezik, és most egy kölcsöngép van nálunk. Nővérem parfümöt kért, ígyhát ő egyszerű volt, de imádja a hóembereket, úgyhogy azért vettem mellé egy plüss hóembert, mert erre legalább nem számít :) Öcsikémnek 2 pólót fogok venni, és egy nagy henger írható dvd-t. Apum nak pedig egy multifunkciós nyomtatóra od össze a család. Páromnak már mindent megvettem, már volt amit októberben (nem ér röhögni:D).

Vettem neki egy ps2-t, 1 barackos/mézes fütyülős pálinkát, és 4 pólót. Egy igen jó állást sikerült kapnom szeptemberben, így úgy döntöttem, hogy idén mindenkinek sok mindent szeretnék venni :)

2009. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lányunk (akkor lesz 14 hónapos) valószínűleg játékot és mesekönyvet kap, nem veszünk sok mindent neki, mert 1. úgyis mindenki más bevásárol részére, 2. így sem férünk a lakásban el (szó szerint értendő!). Inkább azt várom nagyon-nagyon, amikor először megpillantja a feldíszített, kivilágított csillogó, villogó karácsonyfát...tavaly már látta, de hát akkor nem értette...

Férjem digitális kulcstartót kap, amire feltöltöm a képeinket és úgy adom oda. Ilyen:


[link]


Én szüleim: közösen kapnak egy névre (kezdőbetűre) szóló mini bélyegzőt, hogy a könyveikbe csak bele kelljen bélyegezni a nevüket. (Egész család könyvőrült, megy a csere-bere) Így néz ki:


[link]


Ezen kívül vszínűleg anyukám kap egy könyvet, apukám pedig egy féléves rejtvényújság (Ügyes) előfizetést).


Testvérem és barátnője vszínű közös dolgot kapnak majd, most költöznek új albérletbe, szerintem valami praktikus, szép dolgot kapnak. (de az is lehet, hogy az üres bébiételes üvegeimből+maradék hímzővászonból gyártok nekik fűszertartó szettet, amire keresztszemessel hímzem a fűszerek nevét. Attól függ, mennyi időm lesz karácsonyig)


Nagyszüleim egész családtól közösen kapnak egy digitális képkeretet, hogy egész nap pöröghessenek az unokákról, dédunokáról a képek :)


Férjem szülei: anyósom egy Nők lapja előfizetést kap egy évre, apósom szintén vmi újság előfizetést vszínűleg, jelenleg nincs túl sok ötlet részére.


Nagymamája: passz, valami dédunokás dolgot biztos, de ezen kívül nem tudjuk, anyósomék csak kitalálnak vmit.


Sógor és sógornő: tavaly dumaszínházba kaptak belépőjegyet (vacsora is járt hozzá), idén is gondolkodtam "élmény" ajándékban, csak nagyon parás vagyok és nem merem őket tömegbe küldeni járvány idején...:) Ha nem lenne járvány, akkor ők is és az én testvéremék is kaptak volna belépőjegyet a Széchényi fürdőbe+1 ajándék masszázst. Szóval idén: ők is mini bélyegzőt kapnak (sógorom említette amúgy, h látott valahol és milyen jó) + könyvet jelen állás szerint.

2009. nov. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyumnak,apumnak,hugomnak ágynemű huzatot és lepedőt veszek.Páromnak irattartót és egy jó könyvet,az ő családjának meg ajándék csomag lesz(tea,kávé,csoki,gyümi egy tálban)
2009. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se veszünk egymásnak karácsonyra mert nem futja rá. Az internet is le lesz modva decembertől. :(
2009. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) nagyon jó ötletek

akiknek pedig nincsen pénzük azok se bánkódjanak :( bár tudom nehéz, én is spórolgatok rendesen, mert a suli is nagyon sokba kerül, de azért ne úgy álljatok neki hogy rossz lesz a Karácsony mert nem minden az ajándékozásból áll

csináljatok egy finom sütit vagy valami házikészítésü dolgot (én is azt teszem sok esetben) és biztos vagyok benne hogy szép lesz a Karácsony

sok sikert és kitartást, ne csüggedjetek :)

2009. nov. 20. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!