Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves fiatalok! Mire...

20-25 éves fiatalok! Mire jutottatok eddig az életben? Mit terveztek?

Figyelt kérdés
nekem 22 évesen van érettségim(segget törölni jó), 2 okj-s papírom. van egy jó munkahelyem már 3 éve, szüleimmel élek adok a közösbe, tervezem hogy tanulok nyelvet is és irány ki külföldre. ezen kívül szeretnék megtanulni valami hangszeren profi szinten játszani. párkapcsolat terén eddig sehogy sem állok, nem is nagyon keresem mondjuk, időm se igen engedi, bár néha jobban érezném magam valaki mellett.
2011. okt. 1. 22:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Én egy léghajót tervezek.
2011. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Majdnem 20 évesen van egy érettségim, 2 szakra járok fősulin, a szüleimtől külön lakom a barátommal (saját lakásban, de mivel nekik köszönhetem, hogy van, nem hinném, hogy olyan nagy érdem lenne). 2 nyelven beszélek, Erasmussal külföldre akarok menni egy félévre tanulni, egyre pedig a szakmai gyakorlat miatt. Nos, hát röviden ennyi.
2011. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%

23:02


Mi az a két szak ,hogy egyszerre tudod végezni őket?

2011. okt. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Józsi vagyok, 22 éves asztalos.
2011. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem egy orvosi és jog. :D Turizmus és kereskedelem-marketing.
2011. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

23 éves vagyok, együtt élek a vőlegényemmel már féléve, jövő augusztusban lesz az esküvőnk. Elvégeztem egy egyetemet, most vagyok másodéves mesterin, jövőhónapban kezdek dolgozni egy oviban pszichológusként, nagyon várom, erre vágytam már régóta, örülök, hogy valamennyire el tudok helyezkedni a szakmámban. Gyereket majd 3-4 éven belül szeretnék. Kb ennyi.


Én azt mondom, hogy próbálj találni egy párt magadnak, sokkal könnyebb minden, ha ketten vagytok, segítitek egymást. Nekem nagyon sokat segített, hogy összejüttünk a vőlegényemmel, mindenben támogat, teljesen más irányt vett az életem mióta vele vagyok. Addig pincérnőként dolgoztam, a szüleimmel éltem, csak tengtem-lengtem az életben. Most itt vagyunk egymásnak, együtt élünk a saját kis fészkünkben és hihetetlenül boldogok vagyunk. De ha nem vagy megelégedve a munkáddal, próbálkozz külföldön, sokaknak bejött, remélem szerencsével jársz, minden jót kívánok neked!

2011. okt. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemista vagyok, jövőre végzek, szintén duplás vagyok :)

Hangszeren is tudok játszani, külföldet fontolgatom, de annyira nem vonz még,nyelveket jól beszélem, párkapcsolatilag viszont jelenleg 0 vagyok.

Na majd lesz ez jobb is :)

2011. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%

24 vagyok és főállású munkanélküli. Egy büdös napot nem dolgoztam még.

Elvégeztem egy tanítói főiskolát, utána egy számítógépes OKJ-t, most meg bér és Tb ügyintéző szakra járok. Egy éve keresek állást mindhiába. Nagyon kellemetlen, hogy 24 évesen az 59 éves apám tart el.:( Szép az élet!


Szóval a helyedben én le se szarnám a párkapcsolatokat! :)

2011. okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

23/F-ként egy érettségim van mindössze (nem, még nem töröltem ki vele), minek megszerzése után ismerős által sikerült Angliába költöznöm. Már 2 éve van itt biztos melóm, kb. 800 000 Ft-ot sikerült összegyűjtenem eddig, hogy mihez fogok kezdeni ebből még nem tudom. De most már legalább egy bizonyos szintű biztonságérzet megvan a fillérezéssel töltött gyerekkor után, és ennek még mindig nagyon tudok örülni. Hazamenni végleg pár év múlva tervezek, bár az alapján ami otthon megy ki tudja. Lehet hogy maradok még.

Párkapcsolat terén én se állok sehogy de már kivételesen nem is ragaszkodom ahhoz hogy legyen valakim. Rájöttem hogy egyedül is lehet valaki boldog, a párkapcsolat csak egy extra ami még jobbá teheti egy ember életét. Mint ételben a fűszer.

2011. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%
24 éves vagyok, van egy érettségim, van egy OKJ-m mint piercinges, testékszerész. Nem tudok elhelyezkedni vele, alig keresnek mostanában piercingest. Németül és angolul középfokon beszélek, van egy barátnőm, akinek szeretném megkérni a kezét, ahogy stabilizálódik a helyzetem. Van egy kis lakásom, egy autóm, legközelebbi és legnagyob célom, hogy szeretnék egy stabil munkahelyet, jelenleg alkalmi munkákból élek, sajnos.
2011. okt. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!