Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem néha többet érdemlek...

Úgy érzem néha többet érdemlek, ez baj?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves táv- párkapcsolatom és nagyon hiányzik a barátom a hétköznapokban,mert csak hétvégente látjuk egymást. Sok fiú ismerősöm viszont bókol, kedvese, figyelmesek és mondják, hogy milyen kedves,csinos, komoly lány vagyok. A barátnőim szerint pedig borzasztó türelmes vagyok a barátomhoz, ők nem tolerálnának ennyi mindent,és nem csinálnák ezt az egészet. Sajnos még 2-3 évig biztosan tart a távdolog, így eléggé kétségbe vagyok esve, mert nagyon hiányzik a barátom a hétköznapokban (kb mintha szingli lennék akkor). Önzőség, baj, ha úgy érzem, hogy többet érdemelnék? Mert az ismerőseim beültették a bogarat a fülembe...és most hirtelen úgy érzem ennek így nincs értelme tovább

22l


2011. jún. 2. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem szereted ezt a fiút. Ha szeretnéd, meg sem fordulna ilyesmi a fejedben.

Ha viszont nem szereted, akkor nincs értelme együtt lennetek.

Van olyan ismerős pár,a kik kibírtak több év távkapcsolatot évi két(!!) találkozással, de ők nagyon szerelmesek voltak, és ma már házasok. Ha nincs meg ez az erős szerelem, akkor úgysem bírjátok ki a két évet, még akkor sem, ha hétvégenként találkoztok. Akkor meg minek rabolni egymás idejét? :)

2011. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Most mondjam én is hogy cseréld le rám?

:)

Ezt neked kell eldönteni.

Az emberek szeretik húzni a másikat, főleg aki hagyja magát. Legyél határozott, és visszahúzzák az agaraikat.

És olyankor derül ki hogy csak egereik vannak!

:)

2011. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mi is hétvégente találkoztunk a volt barátommal olyankor minden jó volt, maga a tökély

a maradék idődet töltsd ki mással amiben kedved leled

mellettem már nincs a párom... én már nem tudom őt várni

ha szereted a tiedet akkor várni fogod a hétvégéket és kibirod azt a 2-3 évet

aki szerelmes nem hallgat másokra...

2011. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a szerelem részedről elmúlt, és valószínűleg már csak ragaszkodsz hozzá, és csak az elmúlt 4 év láncol oda hozzá meg a szép emlékek. :) Ha szerelmes lennél akkor se lát se hall módon nem érdekelne semmi csak a barátod, de te már másról ábrándozol, gondolom hiányzik a törődés, a szeretet stb- stb amit a hétköznapokban nem kapsz meg.


Szerintem gondolod át, és ha úgy érzed, hogy neked ez így nem fog menni még több éven keresztül akkor lépj tovább. Ne raboljátok egymás idejét feleslegesen.

2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így voltam. 4 évig kellett távkapcsolatban élnem a barátommal, és nálam is ugyanez a szituáció volt a barátok részéről, mint nálad (azzal a kivétellel hogy mi 3-4 havonta tudtunk találkozni négy napra).

Ám nagyon szeretjük egymást és mi kibírtuk a távot és most boldog házasságban élünk. Ám nekem soha meg sem fordultak a fejemben azok, amik neked.

23 éves nő

2011. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Illetve az kimaradt, hogy neked lehet, hogy jelen pillanatban az hiányzik, hogy újra élvezhesd a szerelem első perceit. Pillangók a gyomrodban, kedveskedés, bókok, figyelmesség, felfedezni a partnert, szóval lehet, hogy valami újra vágysz, ami a ti kapcsolatotokban már elmúlt. Ez a kapcsolat már hosszú ideje tart te viszont még fiatal vagy, így érthető a dolog.


De mondom ez csak egy felvetés, te érzed, hogy mi zajlik benned. :)

2011. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan eset, mint az egyik ismerõsömnél. Sajnos nem birtàk ki a tàvkapcsolatot. En is azt tudom mondani, ha mind2-en igazàn szeretitek egymàst, akkor igenis ki lehet birni, de ha kihûlt és hiànyérzet van,akkor minden kàrba van veszve.
2011. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4 év alatt soha nem lépett félre? Amikor együtt vagytok jól érzitek magatokat? Milyen messze lakik?

Ha minden rendben van csak a távolság a gond akkor ne hagyd ott,bár 2-3 év az sok idő. Most jön a nyár,nem tudnátok többet együtt lenni?

Nekem nemrég lett vége a 3 éves távkapcsolatomnak. 2 év után a tudtom nélkül össze akart jönni mással,és egy közös ismerősünktől tudtam meg hogy mit tervez. Persze nem volt annyi benne hogy nekem elmondja és szakítsunk,vagy csak nem akarta a biztosat feladni a bizonytalanért. Miután szakítottunk összejött a csajjal aztán a csaj 2 hét múlva otthagyta és utánna jött vissza hozzám. Ez tavaly nyár elején történt,annyira szerettem hogy megbocsátottam neki. Utánna együtt voltunk egész nyáron,aztán megkezdődött a suli és már kevesebbet találkoztunk. Félévkor egy főiskolába jelenkeztünk hogy többet lehessünk együtt. Most tavasszal kiderült hogy a hátam mögött csajozgat már ki tudja mióta...Azonnal otthagytam,már csak azt bánom hogy amikor az ismerőseim régebben mondták hogy így olyan mintha pasim se lenne,meg többet érdemlek ennél nem hagytam ott. Egy rakás pénzt elcsesztem arra hogy találkozzunk (260 km volt).

Soha többé nem mennék bele távkapcsolatba,de ha te biztos vagy abban hogy a pasid soha nem lépett/lépne félre akkor ne hagyd ott. 4 év az sok idő és ha te nem egy olyan szemetet fogtál ki mint én akkor akár életetek végéig is együtt lehettek boldogan. De ezt neked kell tudnod!

2011. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátom itt lakik tőlem 15km-re és mégis csak 7végente láttuk egymást, mert neki "nagyon sűrű a hétköznapja". Annyira sűrű volt neki a 7köznapja, hogy közben szépen meg is csalt. Persze én erről nem tudtam. Majdnem 2 évig voltunk így együtt, és nekem meg sem fordult a fejemben, hogy többet, jobbat érdemelnék. Az, hogy nálad ez felmerült, jelenthet valamit. Nem vagy elégedett ezzel a kapcsolattal. Még magadnak sem merted eddig bevallani. Gondold át magadban a dolgokat, és dönts legjobb belátásod szerint.


23/L

2011. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a távkapcsolattal 1 baj van: telnek az évek-össz neked 7 ha jól számolok- és addig nem is ismered meg a másikat. lehet lehurrogni, de igenis más,mint egy olyan kapcsolat ahol akár napi szinten találkoznak.

szóval: félő,h amikor végre sokat lehettek együtt,kiderül h nem is működik,és te majd ott állsz 25 évesen,és kezdhetsz mindent előről.


ha úgy érzed neked ez nem jó,kevés,akkor lépj. költözz oda ahol ő van,vagy fordítva. ha nem mehet,szakíts,mert nem kell benne lenned egy olyan dologban ami nem jó neked.


pár hónap még oké,vagy pl 1év,de 7 ???


hallgass a megérzéseidre!

2011. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!