Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a barátod...

Mit tennél, ha a barátod lassan már többet wowozna mint amennyit veled foglalkozik?

Figyelt kérdés
Már ott tartunk, hogy napi 2 órát játszik legalább, van hogy 4-t. Akkor is, ha ott vagyok (nagy ritkán, mert alig jár oda busz, ahol lakik) és már nem tudok ennél feltűnőbben unatkozni, mikor ahelyett, hogy pl. összebújnánk csak úgy, inkább játszik. :S
2011. okt. 30. 21:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
kocka
2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
sztem szerelmes. a játékba
2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem te az exemmel járszxd:D nem ok nélkül az exem:D:D
2011. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ez nem volt túl kedves -.- de kérdésedre válaszolva. nem híztam el, fodrásznál is voltam (xD) stb...
2011. okt. 30. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én párom is wowozik amikor nála is vagyok..:S
2011. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem egy account-ot, így együtt tudunk játszani. :)
2011. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk régen volt így a honfoglalóval, és ha vesztett őrjöngött aztán nem tudta mi bajom. Hála az égnek magától megjött az esze ma meg már szörnyülködik mekkora tuskó volt.

Komolyan ülj le vele beszélni hogy neked ez így nem jó hosszútávon mert nincs vele bajod hogyha játszik de ne a kettőtök ideje bánja, döntse el hogy kapcsolatot akar mert szeret vagy ő is ork-ként viselkedik tovább aztán meglátod mi a reakció illetve van e változás és onnantól tudod mi a "dolgod" mind2 esetben.

2011. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám neki, hogy elhanyagolva érzem magam.

Ha nem történne változás, kidobnám.

2011. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

mi anno együtt wowoztunk. csináltunk nekem is karit, és mentünk együtt farmolni romantikusan :)

még esküvőnk is volt Stormwindben a Cathedral of lights-ban. olyan szép az a templom, kár hogy IRL nem létezik :)


aztán az emberem leszokott róla, szegényt beszippantotta az élet, a taposómalom, a munka világa.


a wowozásban az egyetlen kiábrándító az volt, hogy este 7re rohanni kellett haza, mert raid inv volt, és ha nem ment volna instára, akkor megharagszanak klántársai, és kiteszik :)

2011. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt régen az exemmel. Aztán annyira, érdekelt a játék hogy mindig én mondtam hogy játszon már én meg közben nézem. Aztán nekem is lett egy karim. :D
2011. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!