Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz így? Nagyon...

Olyan rossz így? Nagyon érzékeny lettem?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy egész nap itthon vagyok, és nincs semmi dolgom. Kitakarítok, összepakolok, de azután semmi. Munkát épp keresek, eddig sikertelenül. Hamarosan megyek új suliba, szóval szeptembertől nagy lesz a pörgés, de addig... Párom fél5 körül ér haza. Addig szét unom az agyam, és nem tudom vele jól érezni magam. Pedig nem ezt érdemelné, hiszen most kettőnkért dolgozik, és nagyon kedves, odaadó velem. Már nem tudok mit csinálni itthon! És olyan érzékeny lettem. Ha van egy szerelmes/megható pillanat a TV-ben, akkor elsírom magam! Mit csináljak?
2011. jún. 3. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tanuljál előre a sulira, tanulj nyelvet, járj el futni, úszni, kondizni, sportolni.

Olvass, ha szereted kézműveskedj valamit, mondjuk varrjál párnákat szép anyagból a közös lakásotokba.

Egyelőre ennyi jutott eszembe.

2011. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülj annak, hogy - kényszerből ugyan - de nem kell rohannod, idegeskedned. Vissza fogod sírni. Tartalékolj erőt, türelmet, jó kedvet a nehéz napokra! Menj fel a főzőcskés oldalakra, és lepd meg párod valami olcsó finomsággal. Ráérsz beszerezni, megcsinálni, mosogatni, rendet rakni - s várd finom kajával! Ebből is érzi, hogy érte is dolgoztál.
2011. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Annak csak örûljél, hogy még el tudod sirni magadat egy megható történeten. En is ilyen vagyok. Talàn azért jó, mert az érzelmek még mûködnek. Miért nem mész ki otthonról sétàlni vagy sportolni, vagy bàrmi olyan dolog,amely felkelti az érdeklõdésedet.
2011. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legalább szept.-től lesz suli neked.Én csak keresem a munkát, de nem találok/nem vesznek fel. Örülj annak, h lesz dolgod. Nekem sajnos anyagi okokból esélyem sincs már tanulni (szüleim nem tartanak el) szal nincs más megoldás csak a munka...
2011. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát! Máris jobban érzem magam! Szoktam sportolni itthon. Aerobik edzéseket csinálok. A futás jó ötlet. A könyveket kiolvastam (amik érdekelnek), és nincs pénzem újra! Tanulni előre, megpróbálhatok! :)
2011. jún. 3. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
menj könyvtárba!
2011. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menjél könyvtárba, én is mindjárt oda indulok.
2011. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Könyvtár! :) Ez de jó ötlet! Hogy nekem hogy nem jutott eszembe! Igaz nem vagyok beiratkozva, de egyszer ki tudom fizetni:) Köszi nagyon!
2011. jún. 3. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Írj össze egy listát mi kell szeptemberre.A nagy kezdésre.

És legyen minden rendben.Tégy rendbe mindent.Pl. vedd elő az őszi holmikat, és ha egy gomb le van szakadva varrd fel, tedd rendbe a cuuccaid, nő vagy, ez mindig segít.Fogj egy plédet meg egy üveg vizet és menj el a parkba sütkérezni.Szoli spórolva:)Ha szeretsz főzni, akkor végy egy kis füzetecskét, amibe a kedvenc receptjeidet írod.Ha nincs pénzed, csináld azt-nekem mindig bejön-hogy nézz ki egy cipőt, ami szeptemberben csúcs lenne, és egy befőttes üvegbe rakd bele 3 hónapig az aprópénzed.Nálam működik, ha napi ötven forintot raksz bele, akkor is megvan egy (leértékelt) cipő ára.Szóval csak azt akarom mondani, hogy én is voltam hasonló helyzetben, és ezek a mindennapi nagyon kicsi célok visszaadják az életkedvet.Keress olyan oldalakat a neten, amikből összegyűjthetsz jó dolgokat.Legyen az házi praktika(pl. hogyan csökkentsd a tisztítószerek költségét, hogyan varázsolj a szobában egy új sarkot), vagy ingyenes nyelvi tesztek, vagy gazdasági információk.

Művelődj amivel csak tudsz.Ha nagyon jól sportolsz, jelentkezz táborokba felügyelőnek, nincs nagy fizetés, de legalább kimozdulsz.Szóval fogd a netet, a dolgokat és fordítsd a magad javára.Nagyon szép nyarat!!!!

2011. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Ha nekem lenne barátnőm (most költöztem ide nem ismerek szinte senkit) elmennék biciklivel a Balcsira vagy közeli uszodába, erdőbe, túrázni. Most jelenleg azt tervezem, ha nem vesznek fel sehova, hogy kirakok egy hirdetést, hogy kisebb kerti munkákat, takarítást vállalok. Nem unatkozom, embereket ismerek meg és lesz egy kis apróm!

Merre laksz? Hány éves vagy?

22/N

2011. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!