Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigi vagy a párod? Te melyiket...

Cigi vagy a párod? Te melyiket választod?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 12:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem cigizek így egyszerű. De volt egy cigis pasim aki nem tette le értem, hát otthagytam.
2011. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Biztos le fognak pontozni, de ez nekem tényleg dilemma lenne...

Sok mindentől függ, pl attól is, hogy mennyi ideje a párom. Ha régóta, akkor ez miért csak most kezdte el zavarni?

16 éves korom óta cigizek, általában nem dohányzó - vagy már leszokott - partnereim voltak. Az utolsó folyton cseszegetett miatta (most meg kiderült, h ő is dohányzik, mióta szakítottunk), de választás elé soha nem állított.

Ha olyan kapcsolat, hpgy tudom, hogy vele akarom leélni az életem, akkor természetesen leszoknék (egy idő után úgy is muszáj lenne a gyerekek miatt), de alapesetben nem szeretem, ha a párom bármiben is meg akar változtatni.

23L

2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellett volna letennie érted? Gondolom nem akkor szokott rá, mikor veled volt, hanem tudtad, hogy cigizik. Ha nem tolerálsz egy dohányost, akkor minek kezdtél vele kapcsolatot? Tudod mi ez? Aljas érzelmi zsarolás.
2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
Szia, a kettő együtt is megy.. Én dohányzom,amit ő nem díjaz, ő iszik, amit én szeretek..Mindig felvetjük a másiknak a dolgot persze, de ez nem váló ok.. Ha dohányzom utána rögtön iszok egy üdítőt, ha van lehetőségem kiöblítem a számat, hogy ne legyen kellemetlen puszit adni.. És persze egyértelmű, hogy amitn jön a gyerek, abbahagyom a dohányzást és addig sem a lakásban dohányzom, hanem kinn a teraszon... Szerintem ezzel így remekül együtt lehet élni..
2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Én eleve kikerültem a füstölgő pasikat. Most családostul kerüljük az ilyet.
2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
12:33-as vagyok az első mondatban kicsit elírtam, tehát ő iszik,amit meg én NEM szeretek.
2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy elég hülye kérdés. Ha szeretsz valakit, akkor így úgy is szereted. A férjem dohányzott amikor megismertem, és mikor megszületett a fia magától elhagyta.
2011. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

a férjem dohányzik, engem is nagyon zavar, de nem tudja (akarja) letenni. Megpróbálta, de 3 hónap alatt 20 kg hízott mert folyton evett. A nikotintapaszt is próbálta, de ugyanúgy kívánta a cigit. Úgyhogy most ott tartunk, hogy se a lakásban, se az erkélyen nem dohányzik, lemegy az utcára vagy a hátsó udvarra, cigizés után fogat mos mindig, se nekem, se a gyereknem nem ad puszit csak fogmosás+ tictac után:) És a napi egy doboz helyett kb. 10-15 szálat szív. Én már ezzel is elégedett vagyok, NAGYON SZERETEM a férjemet és emiatt képtelen lennék elhagyni, szerintem az nem is igazi szerelem.

Igaz, nem tökéletes, de nem jár el itthonról,nem haverozik, nem csavarog, nem kártyázik, segít itthon mindenben, a tenyerén hordoz, hát cigizik, na bummm, ennyit megérdemel napi 10 óra meló után.

2011. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell választani, lehet egyszerre a kettő.


Mondjuk szerintem dohányzás szempontjából az a legelőnyösebb, ha a pár egyik tagja se dohányzik, vagy pedig mindkettő. Nálunk az utóbbi áll fenn, így nincs probléma :)

2011. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Asztmás, mellettem fulladozik. Mérgezi magát, és a gyerekeinket a cigifüsttel.


Elfogadtam, hogy a munkája miatt rágyújt ott, de itthon nincs bagózás, mert itthon nincs stressz. Aztán jött az alkudozás, hogy csak napi 1, 2, 3, most egy doboz itthon is elmegy naponta.

Szó szerint rosszul vagyok a szagától.

És ezért adtam ultimátumot, hogy válasszon, mi a fontosabb a cigi vagy a család

2011. jún. 3. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!