Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem túlzok, de...

Insanity kérdése:

Mit csináljak? Nem túlzok, de már a megőrülés határán vagyok.

Figyelt kérdés

Durván 1 éve költöztem vissza a szüleimhez...előtte albérletben laktam. Mindig is hajlamos volt anyám elvetni a sulykot, de amit manapság csinál, egyre megemészthetetlenebb!

21 éves vagyok, felnőtt ember, 1 évig "anyuci ölelő karjai nélkül éltem", sajnos nem jött be a dolog reméltem, kénytelen voltam vissza menni.

Normális családi körülmények között élünk, de...amit velem csinál, röhej!

Ide csak azért írok, mert igenis kiváncsi vagyok, tényleg Én túlzom el, vagy igenis nekem van igazam?!

Ha elmegyek otthonról, feltúrja a szobámat, alíg járok el, de ha el merek menni, itt egy konkrét példa :(tegnap elött, másfél 1 hónap után kimozdultam, nem csak 1-2 órára...fél 12-kor mentem haza...erre Ő: "ILYENKOR KELL HAZA JÖNNI??? fél 12..." Folytatása is volt!

Ellenőrizgeti a folyószámlám, felbontja a leveleimet, sőt, mielött felnyitja, el is dugja...

És ezek csak részletek voltak...Bele fogok bolondulni, ha ismét nem megyek el otthonról, mert az én véleményem, hogy ez már NEM NORMÁLIS!

Csak annyit szeretnék, hogy írjátok meg, Én vagyok a túlérzékeny, vagy Ő esik túlzásokba...Köszönöm!


2011. jún. 3. 12:36
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...:)
2011. jún. 3. 12:38
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki szóló üzeneteket rejtesz a cuccaid közé, előbb-utóbb elvész a kutakodás öröme.
2011. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl megint el?
2011. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Talàn érdekli, hogy mi történik veled, azért nyitja ki leveleidet. Kérd meg, hogy ami a te nevedre szól ne nyùljon hozzà. Bizzon benned!
2011. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem anyukád nem tartja tiszteletben a te dolgaidat. Mondd el neki, hogy ha így folytatja, megint el fogsz menni. Azt megértem, hogy félt téged, de szerintem minél jobban kordában akar tartani, te annál jobban kicsúszol a kezei közül. Az én kislányom 17 éves, de soha nem kutakodnék a szobájában.
2011. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. Az első válaszoló ötlete tetszik :)

Én 23 éves vagyok, 21 évesen költöztem el, de sajnos két év után hazakényszerültem. Az elején nem volt semmi gond, le is ültem apámmal megbeszélni, hogy 23 éves vagyok, és az elmúlt két évben kialakult egy saját életvitelem, ami működik és szeretem. Természetesen alkalmazkodom én is, segítek otthon, nincs is ezzel baj. De kicsit tovább tart az otthonlakás, mint goindoltam volna, és apám már úgy kezel, mintha újra 15-16 lennék. Ugyanazokat a harcokat kell megvívnom, amitől megőrülök.

A másik, hogy amik külön laktam, befogadtam egy erdőszéléről mentett kiscicát, aki persze jött velem haza. Na őt nem tudják tolerálni, nálunk ebből van a balhé. Ha valami feldőlt/eltört/leborult az tuti a macska volt. Pedig nekik is van egy kuytájuk, az sem szent... Mindegy, bocsánat, csak kitört belőlem a panaszáradat :)

Szóval, kitartás, próbálj elköltözni, barátoddal, vagy barátnőkkel esetleg (én most utóbbit fogom tenni). És kitartás!

23L

2011. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Ha a szobámba turkálnának biztos harapnék érte! Hivatalos leveleim ok, hogy felbontják (bár azt sem szokás se Anyuéknál sem pedig a pároméknál) nem szoktam raplizni értük, de ami személyes azt beteszik az asztalra, SOHA NEM BONTJÁK FÖL! Legyen már annyi illem mindenkiben, még ha tőlük függesz is ideiglenesen, hogy legyen magánszférám!!!

22/N

2011. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó!! Nyilván nem vagy egyedül a problémáddal. De a kérdésedre válaszoljak: felháborodásod jogos! Te már felnőtt ember vagy, ne kutakodjon senki a cuccaid közt, mégha a saját édesanyád az, akkor se.
2011. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha a szobámba turkálnának biztos harapnék érte! Hivatalos leveleim ok, hogy felbontják (bár azt sem szokás se Anyuéknál sem pedig a pároméknál) nem szoktam raplizni értük, de ami személyes azt beteszik az asztalra, SOHA NEM BONTJÁK FÖL! Legyen már annyi illem mindenkiben, még ha tőlük függesz is ideiglenesen, hogy legyen magánszférám!!!

22/N

2011. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túlérzékeny, ez nagyon nem normális dolog. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy felnőtt ember vagy, és tartsa tiszteletben a magánszférádat.
2011. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!