Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az apám?

Miért nem szeret az apám?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem apámtól hogy elvisz-e edzésre,(mert mindig elvisz valaki) és mondta hogy nem és hogy menjek busszal. Azután bejön anyám és megkérdezi apámtól hogy el tud-e vinni . Erre apám bejön ordíbálva (nekem odibált), hogy hogy képzelem azt,hogy ha mondja ,hogy ha azt mondja hogynem visz el mér próbálkozok másnál stb.stb. Erre megszólalok hogy nem is mondtam semmit csak anya kérdezte és anya odajön megölel megpuszil (mert elkezdtem sírni) mondja apámnak, hogy pusziljon meg engem de azt mondta hogy nem. aztán anya mondta hogy akkor legalább kérjen bocsánatot de azt mondta hogy nem kérek. Nem szeret? vagy miért ilyen? :(
2011. jún. 3. 14:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Rossz napja volt, faradt lehet, unja mar az edzesre valo cipelesedet. ertheto.

Jovo heten majd fog szeretni megint.

2011. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A hétköznapi élet felzaklatta. Biztos, hogy nagyon szeret.
2011. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%
legyél vele ugyan ilyen és majd ő is átérzi hogy milyen érzés!
2011. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Milyen edzés?
2011. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem rád mérges, hanem a világra, majd megbékél és megölel.

Biztos hogy nagyon szeret.

2011. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
anyád elkényeztet, apád normálisan próbálna nevelni.
2011. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem dedósozlak (ismerem a dörgést) de hány éves vagy? Őszintén mond el létszi.Ha máskor nem szokott ilyen lenni, lehet akkor csak rossz napja volt, vagy valami más felbosszantotta és rajtad adta le.Ilyenkor minket a legkönnyebb leszidni, de ne szomorkodj ezen, biztos szeret.Én 13 éves fiú vagyok. Tudom hogy ez nem normális, de az én anyum sokkal durvábbakat szokott mondani és hülyeségeken felkapni a vizet de nagyon.De attól még szeretnek, hidd el.Azért nem kért bocsánatot, mert ő úgy érezte, hogy nincs miért, szerinte te oda mentél anyudhoz és mondtad neki hogy szóljon apudnak.Meg ha ideges akkor

semmiképp nem fog úgy sem bocsánatot kérni.Szóval léégy erős, és ezen ne szomorkodj.Nem mondom hogy ne sírd el magad ha ilyen van, mert tudom hogy az csak úgy jön.De hidd el szeret téged.

2011. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
nem lehet, hogy ő is sóher mint pl az én apám, hogy sajnálja a benzinköltséget, amiért elvisz téged?
2011. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ez a "hetkoznapi elet felzaklatta" duma eleg silany. Mindenkinek vannak mindennapi gondjai, sot vannak neha nagyobbak is az eletben de nem lehet ezt a gyereken levezetni, aki raadasul nem tehet semmirol. Egy gyereknek a szulo a peldakpe, ha igy no fel, hogy azt latja, hogy a mindennapi gondokat nem tudja az apja vagy anyja kezelni, raadasul a gyereken vezeti le a sajat tehetetlenseget, akkor ez lesz neki a berogzodott minta. Igenis egy szulonek erot kell venni magan es a gyereket normalisan nevelni akermennyi baja van! Akkor mondja azt, hogy "Ne haragudj de ma nagyon rossz napom van, nem tudlak elvinni.", es kesz!
2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem ilyen még nem volt és nem kényeztetnek el mert anyum is időnként ilyen és az is benne van h érzékeny vok. Koromat nem szeretném mert tudom mik lennének itt...lehet hogy csak fáradt...
2011. jún. 3. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!