Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok az a problémám hogy úgy érzem semmihez sincs tehetségem, nagyon sok mindent kipróbáltam millió sportot és kis béna voltam. Énekelni, táncolni, rajzolni se tudok. Nyelvérzékem sincs. Szeretnék magamnak valami hobbit találni de tehetségtelennek érzem magam mindenhez.
2011. jún. 5. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is, olyan nincs,hogy valaki mindenhez tehetségtelen.

Másodszor ahhoz, hogy valamiben jó legyél, elég sok idöt kell rászánni - marmint nem naponta sokat, hanem sok-sok hétig foglalkozni vele, mire valami eredményt elérsz.

De vannak olyan hobbik is, amihez nem kell semmilyen tehetség, pl. növényeket tartani, olvasni (olvasóklubbok), zenét hallgatni, stb.

2011. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

nincs semmi gond:) biztosan van tehetséged, csak pont a nem jókba kezdtél bele...de ez természetes dolog, nem mindig sikerül elsőre a megfelelő hobbit kiválasztani:)

amiket írtál, azokban nagyon kevesen igazán jók...úgyhogy...:)

de lehet, hogy te jó vagy bennük, csak nincs önbizalmad...énektanár segítségével tuti fejlődnél:)

pl. sminkelésben, fodrászkodásban, festészetben, körömfestésben, divatban is lehet, hogy tök jó ötleteid lennének:)

ne aggódj ezen...ennyi idősen még jóhogy keresgélsz, nem vagy lemaradva semmiről:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenhez kitartás szükséges. Pl rajzolni is meg lehet tanulni, rengeteg gyakorlással. Jó ha van tehetséged és érzéked hozzá, de csak rengeteg gyakorlással válsz olyanná amilyen szeretnél lenni. Amikor elkezdtem gitározni sok sok éve, azt hittem hogy nah most azonnal olyan jól fog menni, hogy csak na. Aztán kiderült azért ez nem így van. Sokszor gondoltam, hogy feladom, mert nem úgy megy ahogy akarom. Aztán erőt vettem magamon, játszottam minden nap, és egyszercsak azt vettem észre, hogy már nem ”szenvedek” azzal, hogy nem olyan ahogy elképzeltem, hanem jobb. Jó volt. Sikerélmény. Ez sokat dobott a kedvemen, de idáig rögös út vezetett ami mindenképp megérte. Szóval kitartás. Gondold végig mit szeretnél, mihez lenne kedved, és minden nap gyakorolj. Sokat. Egyre csak jobb lesz.
2011. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
próbáltad már a főzést. jó hobbi lehet, ha tényleg nem kényszerből csinálod. ráadásul kreatív is, csak ne vidd túlzásba:D
2011. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel.

Mondjuk sminkelni nagyon szerettem, amíg még lehetett, de hát most már szempillaspirált sem használhatok, szóval erről le kellett mondanom.


Fogalmam sincs, nyáron mit fogok csinálni itthon egyedül :/ Nincsenek barátaim, csak pár haver.. Talán elkezdek olvasni..


15/L

2011. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, köszönöm szépen!! 15/L szívesen megismernélek barátaim nekem is alig vannak. Olvasni szeretek de nyáron még nem tudom mit csinálok
2011. jún. 5. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de lányokkal egyáltalán nem jövök ki, csak fiúkkal..
2011. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor mind1 :)
2011. jún. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!