Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen kétségbe vagyok esve, nincs kiút, vagy legalábbis nem találom.

Figyelt kérdés

A helyzet az ,hogy anyósomnak lett egy barátja és arról volt szó,hogy ha ide költözik besegít majd mindenben.Ehelyett az van,hogy páromra meg rám marad minden és anyósöm azt is elvárja hogy lány létemre ne csak a kinti munkát csináljam meg,hanem bent is csillogjon-villogjon minden.Nekem tavaly volt egy balesetem és eltört a lábam.Nagy nehezen megtanultam járni,de még a mai napig is sántitok és fáj a lábam.Karácsonykor elvárta tőlem hogy lértázzak és pucoljam meg az összes ablakot meg redönyöket mert ő főz és nem ér rá.Persze elötte kitakaritottam az egész házat belülről,meg elötte 1 nappal megsütöttem a sütiket.November közepén kezdtem bot nélkül menni,de mind ezt elvárta tőlem.A fejemhez vágta,ha mosogatni eltudok akkor miért nem mosok fel mert főzés utám meg mosogatás után azt is kell,megmondzam neki hogy nem tudom vinni a teli vizes felmosóvödröt erre elkezdett sírni,hogy minden rá marad.Most hogy kijött a jó idő,végre találtam munkát,hétvégente én robizom a kertet,hogy azzal is haladjak,mellette vannak haszonállataink,kutyák,macskák.Fűnyírozok is meg minden.Megmondtam a párjának ,hogy tőlem ne várják el hogy kint is megcsinálok mindent,de még bent is csináljam,mert nem vagyok állat én is 8 órákat melózok és utána itthon folytatom.Azt mondta jó.Most meg hogy itt a húsvét anyós megkérdezte tőlem hogy mégis mi a fentét csinálok,miért kell nekem a szőlővel foglalkozni(metszés,kötözés)mikor itt a húsvét és takarítani kellene.Ő szombat vasárnap végzet a konyhával,míg én fájos lábbal 2 nap alatt az egész házzal végzek.Ahogy elmegy a párom egyből beszólogat,nem hagy békén.Már a saját fia sem mutat felé érdeklődést annyit bántott már engem és utobbi időben páromat is.Szeretnénk elmenni venni egy házat de nincs félre rakott pénzünk.A fele fizunkat leadjuk közösbe,de így is az van hogy saját megmaradt pénzünkön kell nagy bevásárlást csinálni mert nincs semmi a hűtőben.Kapom a megjegyzéseket,hogy minek tartjuk azokat a hülye tyúkokat,de mikor a tojást nem kell megvenni akkor nincs egy jó szava sem.szeretnénk gyereket párommal,de anyós kijelentette hogy a szobából nappali lesz.Tehát ő nem akar unokát.Egyetlen fia van és azt is elveszityí ezzel a viselkedéssel.Tyúkokat vettünk,nyúlakat,rengeteg kerti gépünk van.Elveteményeztem és valahogy külön akarunk menni hogy ne egy fedél alatt legyünk,de egyenlőre megoldást nem találtunk.Mit tegyünk??Gondolkodtunk mobilházban is de rőlük még nem jött vissza reagálás.Bocsi ha hosszú lett,de egyúttal meg is könnyebültem.

Egy kétségbe esett 22 éves lány


2011. ápr. 18. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia

először is nagyon sajnállak :S

szerintem ha én a te helyedben lennék megmondanám neki a magamét az tuti. Nem tudtok addig a te szüleidhez költözni,vagy bérbe kivenni egy lakást?! szerintem ez jó ötlet lenne..

2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy a ház anyósé,az én szüleimhez nem mehetünk,mert 3 testvérem van még otthon és így is szűkös nekik.Az albi azért nem jó mert nem akarok semmit itt hagyni amiért keményen megdolgoztunk.Anyóssal meg azért nem veszekszek mert félek hogy kidobna minket.Azt is tudom,hogy szüksége van ránk jobban mondva a pénzünkre,mert ha mi nem lennénk elusznának rendessen.Csak ne viselkedne így.Arra lennék kiváncsi hogy lehet e felvenni banktól úgy hitelt,hogy nem kell bizonyos %-nak meglennie.
2011. ápr. 18. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Le a kalappal előtted, munka is, háztartás is meg kert is. Példát vehetne rólad sok ember, aki már egy mosogatástól istennek érzi magát. Keményen szólj oda az anyósodnak, ez nem állapot, ha kell akkor a pároddal együtt.Kezdd el félrerakni a fizudat és ha mást nem vegyetek fel lakáshitelt.
2011. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
van olyan bank ahol 5% a kamat. az lóf*sz se :D szerintem az megérné ha hitelt szeretnél felvenni. na de szerintem leülhetnél vele megbeszélni, h nem tudsz mindent csinálni. hány éves az anyós?? am 1ő voltam :D
2011. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

házat is lehet bérelni

nem jönnétek ki jobban vagy legalább ugyanúgy? azt írtad, hogy a fizetésetek felét leadjátok

ennyiből nem jönne ki egy háznak a bérlése? egy kisebb kis házé ahova a kerti cókmókokat is vinni tudnátok?

mert ez így nagyon rossz lehet nektek :(

nézzetek körül

2011. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amìg nem vagytok kèpesek leszakadni róluk, addig ők a főnökök. Mi tart ott titeket?Ennèl mèg egy albèrlet is jobb. Nincs fontosabb,mint az ember sajàt nyugalma. Oldjàtok meg,nem kell hozzà az engedèlyüket kèrni,termèszetes,ha önàllò èletet akar egy pàr. Albèrlet, jó munkahely, szedjètek össze magatokat, nőjetek fel, aztàn lehet gondolkozni a gyereken,hisz ràèrtek mèg. Először èljetek magatokèrt! Ùgyis ez lesz,kèrdès meddig bìrtok mèg màrtìrkodni. Az együttèlès soha nem volt egèszsèges dolog, megront szinte minden kapcsolatot.
2011. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
anyós 47 és épp most jött meg.Ő már öregnek érzi magát,bezzeg amikor szexről van szó akkor fiatal.Ha főzök nem esznek belőle,inkább kiöntik.Most a hétvégét nem töltjük itthon inkább elmegyünk csavarogni párommal,hogy addig se keljen itthon lenni.Azt bírom anyósban is mikor kijelenti nincs pénz,de azért elmegy fodrászhoz.
2011. ápr. 18. 17:13
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem aza baj hogy mi nem tudunk leszakadni róluk,hanem ők nem szakadnak le mi rólunk.Hát meginformálom hogy mennyi hitelt lehetne felvenni.Én még abban is benne lennék hogy egy udvarban legyünk,de majd elválik.Most már párom is rádöbbent hogy nem egy szent az anyja.Egyik reggel nem köszönt neki és oda ment hozzá az anyja h mi van köszönni sem tudsz,párom nem reagált rá,csak annyit hogy ő egész nap dolgozik,erre anyós sírva futott be a konyhába.Aszem kezd ő is rájönni ,hogy vagy észbe kap és kijavitja a hibáit vagy itt a vége és csáó lesz és mindenki meg a maga utján.
2011. ápr. 18. 17:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de muszáj rákérdeznem, hogyhogy ha szexről van szó nagyon fiatal? :D

Amúgy ne hagyd magad. Nemis tudom hogy miért nem védted meg még magad, én nem engedném,hogy ennyire kicsesszenek velem.

2011. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ahogy írtam.ő minden hétvégén cseréli az ágyneműt mert olyan büdös meg elhasznált,nekünk elég 2 hetente cserélni mert időnk nincs arra hogy magánéletet éljünk
2011. ápr. 18. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!