Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
52%
Aztán még az is lehet,hogy a 2 huga is lassan követi.....
2011. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nincs mit tenni, hagyni kell hogy a saját bőrén tapasztaljon... De mindenesetre éreztesd, hogy ez neked nem tetszik, és örülnél ha nem tenné meg, de ne legyél elutasító sem vele szemben, hogy tudja: haza bármikor mehet.
2011. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akar menni, úgyis elfog menni. Ha erőltetnéd a dolgokat, csak rosszabb lenne!

Reménykedj, hogy nem lesz semmi baja.


Kérd meg, hogy ha kiér, akkor a külügyön jelentse be magát, hogy az országban tartózkodik ettől - eddig.

Azt hiszem, hogy ált. az elérhetőségüket is meg kell ilyenkor adniuk. pl. telefonszám, lakcím, ahol életvitel szerűen tartózkodni fog.

Esetleg informáld le a helyet, ahova táncolni megy.

2011. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
31%
Nevelés kérdése. Engem megneveltek, eszembe se jutna külföldre menni kuv@lkodni!!!
2011. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokat nem tudok segíteni, és te tudsz mit tenni, hiszen jogilag felnőtt.

De tudja, hogy ott nagy valószínűséggel nem csak táncolni kell? Kikkel megy ki? egyedül? Van valamilyen szerződése? Hogy találta ezt a helyet, ahova megy?


(egyik barátnőm járt úgy, hogy azt hitte csak fellépni kell mennie, hazavitt egy szerződést, ami minden volt, csak normális nem, de szerencsére őt az utolsó pillanatban lebeszéltük)

Egy másik is kiment, állítólag táncolni, de mint később kiderült k-----kodni, és őt egy gazdag pasi megvásárolta onnan, és azóta a felesége..

2011. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
58%

Tánc.

Ez lehet más tánc is rúdtáncon kívül kedves gyökerek.

Én simán mennék mert lehet hogy egy karrier indulna el előttem és híres táncossá is válhatnék.

Ne is akard meggyőzni csak megharagszik rád.

Tegye amit akar. Én is tenném :)

2011. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket és a tanácsokat,igazán rendesek vagytok!!!Az első és harmadik hozzászólót megkérném,hagyják a beszólogatásokat,a szívem így is fáj a gyermekemért...
2011. júl. 2. 09:43
 8/81 anonim ***** válasza:
94%
09:40: Ha balett lenne, nem kocsmában p.icsarázás és k.urválkodás, akkor miért félne ennyire a kérdező...?
2011. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
55%

A 3. hozzászóló vagyok, de szerintem nem szóltam be.

Bocsi, ha így érzed ...

2011. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az ilyen munkák hatalmas százalékában elvárják, hogy szexuális szolgáltatást is nyújts, hiszen abból van a legnagyobb bevétel

Persze ezt sokszor csak ott tudod meg.

Tapasztalat...

Imádkozz, hogy a lányod megússza és ne kezdjen el drogokat szedni és prostituáltként élni.

2011. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!