Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme annak hogy így...

Mi értelme annak hogy így viselkedik anyám? Hogyan kezeljem? Elegem van belőle. Barátomnak mit mondjak?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, és ahogyan az anyám viselkedik mostanába az valami gusztustalan.


Tegnap ittvolt a barátom. és focizik és van egy focicsapat akik ellen jűtszottak és mondtam muteréknak vagyis kérdezték hogy kivel játszanak. Mondom a csapat nevét, erre elkezdenek röhögni rajtam hogy hülye vagyok mert olyan nincs, mondom de van... na kigúnyoltak és mondom hogy nemtudom biztos a támogatójáról kapta a nevét a csapat vagy a településről ha van olyan nevű és ezen is röhögtek és lehülyéztek apámmal. Mondom jó nézzenek utána ha nem hiszik, de nemkell terjeszteni hogy esetleg rosszat mondtam.

átjön barátom erre anyám ezt egyből felhozta neki hogy hülye vagyok meg ilyenek. Persze barátom mondta hogy igen van ilyen focicsapat... szóval bevédett ugymond.

Amikor valaki ittvan főleg a pasim anyám teszi a fejét, engem szíd, meg leéget é s okoskodik. Ha szólok neki lehülyéz. Mostanába ez a szavajárára hogy "hülyegyerek" meg"hülyevagy".


Ma grilleztünk gondoltam megcsinálom helyette, meg unatkoztam is. És ujra kellett rakni afaszenet, már égett meg parázslott é sráraktam a husit erre anyám ordit velem hogy "te eszed meg ha megég hülyegyerek, vedd le!"

Mondom :"nemfog megégni, minek venném le?"

És orditott velem mondom "nyugi... mibaj?" erre mondja "mindjárt lemegyek és megcsapkodlak"


Ja és voltak nálunk vendégek.

Mikor bejött mondtam hogy ciki hogy ezt csinálja é smég ő mondja nekem hogy nem zavar hogy más is hallja hogy mondom a magamét neki...

Ja a hus nem égett meg, 2pofára tömték


Sokszor barátom kérdi mibaj van, szomorú vagyok. elmondanám neki ezeket de ugy jönne le hogy szidom előtte a szüleimet bezzeg mikor ittvan képmutatók és cukik vele. Pedig az hazugság! ez gusztustalan


2011. jún. 5. 18:01
 1/7 A kérdező kommentje:

veéltelnül beleesett a tüzbe 2paprika szelet, egyből orditott velem hogy "mit csinálsz hülyegyerek? minek csinálod ha nem értesz hozzá?"


az unokája 2éves, és felmászott az asztalra és leboritotta az egész tálca hagymát és gombát, tiszta por és homok lett, odament és megölelte a gyereket.

2011. jún. 5. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:

A helyedben megpróbálnám vele megbeszélni ezt a helyzetet. Megkérdezném, mi az, ami zavarja, mi a baja, szerinte min kéne változtatni, majd elmondanám, hogy én mit gondolok erről, és hogy szerintem mi lenne a megoldás. Igyekeznék kompromisszumot kötni. Ha nem megy, akkor próbálnám nem felvenni a hülyeségeit. Ha azt látná, hogy nem ér el semmit se a stílusával, hátha beleunna. Persze nehéz megállni, de egy próbát megér. Más ötletem nincs, remélem még kapsz pár hasznos választ, más megoldási lehetőségeket.

Más... Mi volt a csapat neve? (Bocs, csak ezek után nagyon felkeltette az érdeklődésemet)

2011. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tápiómetáll
2011. jún. 5. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
kb hasonlo a helyzet....mocskok..nemtom miért én is unom alig várom hogy elmenjek innen...ja és én 20 vok....szolj vissza neki, ne hagyd magad, ne szolj hozzá és éreztesd hogy "nem csiped" és akk rájön hogy nem kéne igy bánni a lányával bár anyám 2 napig jön rá utána ugyanez...:/ez van sajnálom
2011. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg elbeszélgetni vele hogy vegyen vissza az arcából. Ha nem vesz, akkor ajánlanám a tiszta erőből pofánrugás többszöri megismétlését.
2011. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

idén érettségiztem.

ha nem járnék a pasimmal és ha nem lenne kapcsolatom jövőre raknák 1-2 tárgyból emeltszintűt és elhuznék egy vidéki fősulira vagy egyetemre koleszba. De nem tudnám itthagyni a pasimat jelenleg.


De mikor ittvan a pasim vele jófejek és velem ugy beszél anyám mint egy cseléddel.

MOST HOGY MONDJAM EL EZEKET A PASIMNAK? VALAKINEK EL KELLENE. DE UGYSE HIHETŐ HA ELŐTTE JÓFEJEK

2011. jún. 5. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már úgysem mész miatta továbbtanulni, akkor költözzetek össze és onnantól nem kell a szüleiddel foglalkoznod.
2011. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!