Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyünkben?...

Mit tennétek a helyünkben? Mennétek vagy maradnátok?

Figyelt kérdés

Élnek kint Amerikában rokonaim, és a minap felajánlották, hogy esetleg ha úgy gondoljuk a párommal kimehetnénk hozzájuk egy pár hónapra. Csak a repülőjegyeket kell megvennünk.

Lakhatnánk náluk, illetve mindenben tudnának segíteni, ha esetleg úgy gondlojuk, hogy kint szeretnénk munkát vállalni.

Sajnos itt egyikünknek sem olyan az állása és az anyagi helyzete, ami miatt azt mondanám, hogy itt kéne maradnunk. Ráadásul nagyon nehéz egyről a kettőre jutni, és jelen pillanatban a helyzetünk kilátástalan:S (anyagi gondok...stb)

Tudom, hogy kint sem lesz kolbászból a kerítés, de azért mégis csak azt gondolom, ha nem válik be és úgy gondoljuk, hogy mégsem, akkor még mindig haza tudunk jönni.

A nyelvet társalgási szinten beszélem, ezért úgy gondolom azzal nem lenne gond-meg ugye ott vannak a rokonok, akik tudnak magyarul, így tudnának segíteni.

Most nagyon hezitálok, de tartok is tőle, mivel mégiscsak "idegenek" leszünk abban az országban-ráadásul nemtudom, hogy milyen munkát tudnánk elvállalni....

de viszont a jövőnk szempontjából jobb lenne....



23/L


2011. júl. 20. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mennék, bár én amúgyis vágyok ott lakni a későbbiekben.
2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

mindenképp megpróbálnám és mennénk ...ne hagyj ki egy ekkora lehetőséget

24/N

2011. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Én mennék. Ha nem válna be, még mindig visszajöhettek a létbizonytalanságba, az megvár. :)) Így, hogy nincs olyan állásotok, munkátok, amit nem éri meg otthagyni, miért ne vágnátok bele?
2011. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha nem mentek, akkor eletetek vegeig banni fogjatok, h kihagytatok egy ilyen lehetöseget. lesz ami lesz, ki kell menni, es ha ilyen segitokeszek a rokonok, akkor meg plane.

NA GO!!!

2011. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
MENJ AZ ORSZÁGBÓL HA ESÉLYED VAN!!! NE GONDOLKOZZ!!!
2011. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

és szerintetek munka terén milyen lehetőségeink lennének?


Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2011. júl. 20. 18:32
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
min kell gondolkodni? van hová menni, van kint rokon, van szállás, itthon nincs semmitek, nincs munkátok
2011. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Eleinte szerintem ilyen bolti eladó, szállodai alkalmazott, takarító, ilyesmi amire számíthattok de függ a végzettségetektől is. Viszont komolyabb állást csak akkor vállalhattok, ha már kitűnően beszélitek a nyelvet.
2011. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vannak ott rokonaitok, akikre számíthattok, segítenének az álláskeresésben, amihez egyébként nem tőlünk veszik az információt vagy az összeköttetést.
2011. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!