Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A múlt vajon miért kísért?

A múlt vajon miért kísért?

Figyelt kérdés
2éve volt egy "kapcsolatom" egy sráccal és most újra felbukkant, tök jól elbeszélgetünk. Aztán, 5éve szerelmes voltam egy srácba(ő nem szeretett), erre tegnap vele álmodtam. Az érdekelne, hogy miért bukkanhattak fel most. mi lehet a lényege, mert én úgy ékek, hogy szerintem semmise történik ok nélkül.
2011. jún. 6. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

> Az érdekelne, hogy miért bukkanhattak fel most.

A REM fázis funkciója ha jól tudom az érzelmek feldolgozása.


> mi lehet a lényege, mert én úgy ékek, hogy

> szerintem semmise történik ok nélkül.

Ha ezo-izé válaszokat szeretnél akkor ajánlom az álomfejtés kategóriát.

2011. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"... tök jól elbeszélgettünk...." Egy kicsit bővebben: ha tényleg csak álltatok az utcasarkon, vagy valamelyik presszóban megittatok egy kávét, akkor nem kell vele különösebben foglalkozni, ilyesmi előfordul ezerszer. De ha valami lakásba felmentetek miután összefutottatok, és ott beszélgettetek el, akkor az a kérdés, hogy miért mentetek fel? Ki kezdeményezte? Ha ő, te hogyan reagáltál rá? (már azon túl, érzelmileg, hogy mégiscsak felmentél)


A másikkal álmodni: lehet, hogy lelked mélyén, vagy tudat alatt még nem dolgoztad fel a szakítást, csak akkor elnyomtad magadban a felgyülemlett érzelmeket. Ezeket viszont fel kell dolgozni, a hozzá kapcsolódó érzelmeket meg kell élni, a könnyeket el kell sírni, stb. Addig, amíg ezen túl nem vagy, addig ezek az érzelmek vissza fognak esetenként térni. Állítólag van egy olyan is, hogy amikor alszunk, ezeket a dolgokat az agy közben igyekszik feldolgozni, ezért mintha álmodnánk, visszamaradnak belőle "álomképek".

Gondolkozz el ezeken a dolgokon. Mindkét esetben mélyen és őszintén kell a saját lelkedbe belenézni, a kérdéseket feltenni és önmagadnak a legőszintébb válaszokat megadni.

2011. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!