Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kísért a múlt? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kísért a múlt? Miért nem tudok továbblépni és felejteni?

Figyelt kérdés

Van 4-5 olyan lány akiket nem bírok kiverni a fejemből, hiába több éve annak hogy megpróbáltam velük összejönni.

Folyamatosan kísértenek, nem bírom elfelejteni őket. És ha netán találnék valakit akiről úgy érzem hogy feledtetni tudná velem őket, akkor nem sikerül és bekerül ebbe a csoportba:S Hála istennek 1000 lányból csak egy van rám ilyen hatással de nem tudom mit csináljak. Néha egy-egy álom vagy kósza gondolat úgy fel tud kavarni:S

Mással is van ilyen? Vagy én vagyok defektes?


2011. jún. 8. 21:55
 1/9 anonim válasza:
100%

"Van 4-5 olyan lány akiket nem bírok kiverni a fejemből"

Próbáld meg máshonnan.

2011. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kerdesedbol nem derul ki hogy mennyit tettel annak erdekeben hogy osszejojjetek. Ilyesmi, hogy sokaig kisertenek multbeli dolgok akkor szoktak elofordulni ha lezaratlan maradt a dolog valamiert. Peldaul nem kezdemenyezel egy lanynal aki tetszik, kihagysz egy jo lehetoseget, stb. Ezeket az elmulasztott dolgokat evek mulva is banja az ember.
2011. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

""Van 4-5 olyan lány akiket nem bírok kiverni a fejemből"

Próbáld meg máshonnan."


mármint mit próbáljon meg szegény? Máshonnan keresni, vagy máshonnan kiverni?


Utolsó: ez igaz, van is erre egy mondás: "az idő folyamán egyre kevésbé bánjuk meg azt, amit megtettünk, de amit nem tettünk meg, arra soha nem lesz vigasz"

kiegészitésül a kérdezőnek, énis ebben a helyzetben vagyok, csak én léptem, mégis lezáratlan maradt... :S

2011. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 esetben nem léptem.. A többiben igen és mégis... sz@ar ez így emberek...
2011. jún. 9. 13:46
 5/9 anonim válasza:
Első vagyok, bocs a pofátlanságért, de fel voltam ba szva, sőt, vagyok is. Amúgy pedig próbálj meg többet ismerkedni, biztos találsz olyan emberi lényt a föld kerekén, aki mellett lesz arod azt a 4-5 lányt, így el tudod őket felejteni.
2011. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fent vagy kommenthuszáron! Grat! :DD
2011. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg a fuck yeah-on is, én küldtem be
2011. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szoval 1000 lanybol egy. vagyis neked mar 4-5000 lannyal volt dolgod? :)))) kepzeld mar el....
2011. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok,és nem tudok mit csinálni ellene...Eddig 4 lányba voltam így "belebolondulva",és egyik sem jött össze.Csak annyit tudunk tenni,h elfogadjuk h nem és kész :S Nekem erre azt tanácsolták,h Esetleg megváltozhatunk,nem keressük őt,akkor talán ő fog minket.Mit mondjak nem nagyon hittem,de

pár hete,akibe úgy 5-6 éve voltam belezúgva,(ő részegen) azt mondta h engem akar,a mostani pasija helyett,de már ő iránta nem érzek semmit.szóval nem lett semmi a dologból,de 1 kis reményt adott,h a mostani is hátha fel fog majd keresni.Bár ha majd akkor mikor már más fog kelleni akkor nem tom mi lesz...

ehet h kissé zavaros amit írtam,de bátorításnak szántam,he nem vagy egyedül :)

2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!