Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy elhagyott a barátom?

Figyelt kérdés

Engem 2 hónapja hagyott el a barátom, és nem tudom elfogadni, nem vagyok túl rajta. :(

Facebookra alig járok fel miatta, hogy ne lássam őt és az üzenőfalát. Minden hétvégén bulizni járok, barátnőkkel barátokkal. Nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá. Szoktam még sírni miatta, és haragudni sem tudok rá. Azt is tanácsolták, hogy szedjem össze a rossz tulajdonságait, és próbáljam megutálni. De hiába, én a rossz tulajdonságai ellenére is imádtam, szerettem őt.

Azért hagyott el, mert nem voltam elég jó neki.


Kérlek szépen titek írjatok le minden tapasztalatot, mire gondoljak, hogy gondolkodjak, mit csináljak, mit ne csináljak mert nem bírom tovább :(

21/L


2011. jún. 6. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! Engem 3 év után most hagyott el,és én sem tudom hogyan leszek túl ezen. Itt valószínűleg csak az idő ami megoldja a problémát,semmi más "gyógymód" nincs erre. Fel a fejjel!


25/N

2011. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnálom nagyon :( Engem egy hónapja hagytak el, és én is ilyen állapotban vagyok. Keress egy hobbit, ami új és szereted. Én táncolok mostanában és biciklizek :)

Barátaimmal sokat vagyok, és nekiálltam új nyelvet tanulni. Ha megteheted vegyél pár ruhát magadnak vagy cipőt, szerintem az is picit tud segíteni. Fel a fejjel, fiatal vagy, jöhet még a nagy Ő :)

szintén 21L

2011. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ez másképp volt. 6 évig voltunk együtt majd elhagytam mert már éreztem nem a régi, nem foglalkozik velem, de tudom hogy szeretett, csak már megszokott. Ő sosem hagyott volna el habár mindig mondta hogy ki szeretne mást is próbálni.Nekem ebből elegem lett, és elhagytam. Nagyon szerettem őt, iszonyúan szenvedtem, hogy a szakításomra annyit mondott hogy oké 6 év után. Szokták mondani ha szereted engedd el... hát elengedtem. 3 évembe telt míg nagyjából túl tettem magam rajta. Ez idő után vissza akart jönni hozzám, mert aztmondta nem talál még egy olyat mint én, én vagyok neki a mérce, de senki sem üti meg. De nekem már nem kellett ezek után. Azóta megtaláltam életem párját, és barátságosan köszönünk az exel, vagy beszélgetünk ha találkozunk. Csak az idő segíthet, látod nálam a kapcsolat fele volt a gyászidő. 24L
2011. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem tudsz szinte semmit sem tenni...

Én év elején szakítottam a barátnőmmel, mert megcsalt. Mindent megtettem érte, karácsony-újév alatt agliába vittem, rengeteget jártunk moziba ide oda, úgy látszik mindenkinek más kell... a jobb.

AZ első hét borzasztó volt, hibáztattam magam, hogy mégsem kellett volna szakítani.. de átgondoltam, ha vette a bátorságot és megcsalt, mennyire szerethet? Téged mennyire szeretett ha dobott? Megérdemel téged? Szerintem nem! Nem te tehetsz róla, te így vagy jó ahogy vagy, neki túl nagyok az igényei. Lehet hogy mással fog összejönni, de gondolj bele, lesz az olyan jó mint amilyen te voltál? Utólag úgyis belátja...

Ne gondolj rá, ez a lényeg, keress új elfoglaltságot, valamit amivel lekötöd magad...

20F

2011. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj NE rá gondolni! Nekem anno ez segített. Ha észrevettem, hogy a volt barátomra gondolok, akkor szándékosan elhessegettem a fejemből.

Szerettem a barátomat, azt hiszem/hittem, hogy ő is engem, de elküldött. Értelmes magyarázatot nem adott.

Azonnal megkerestem a barátaimat, eljártam velük ide-oda, a lehető legtöbb időt töltöttem velük, mert rettegtem az egyedülléttől. Áthívtam őket magunkhoz, a barátnőmnél aludtam.

Szerintem jó dolog, ha valaki van ott veled, és leköti a gondolataidat.

De ha egyedüllétre vágysz, akkor menj el valami csendes helyre, pl. erdőbe, vagy egy rétre.

Vásárolj magadnak új ruhákat, csináltass egy másik frizurát, vagy ilyesmik.

Írd le az érzéseid, rengeteget segít!

Nem tudom, hogy a vidám, vagy a szomorú zenéket kedveled, de hallgass zenét. Énekelj.

Hú, így hirtelen ennyi. Fel a fejjel!

Ja, igen, és ha ezt mondta, hogy nem vagy neki elég jó, akkor talán inkább ő nem elég jó neked...az ilyen pasi tuti nem érdemel meg téged!

21/L

2011. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Átérzem a helyzetedet,mert ugyan még nincs 1 hónapja,de szakított velem a barátom.

2 és fél évig voltunk együtt,de az utóbbi pár hónap már tényleg elég rossz volt....

Ő kérte,hogy engedjem el...Hát engedtem.


Sírtam,bőgtem,enni nem bírtam...Aztán mikor kiderült,hogy két nappal a szakítás után ő már egy társkeresőn van fennt. Háááát,kicsit kijózanodtam.


Ez a pofon kellett,hogy kicsit túl tudjam magam rajta tenni.Amíg ez nem történt meg,addig ott volt a reménykedés,meg a bizakodás.


Én most vizsgaidőszakban vagyok,szóval leköt a tanulás.

De egyébként megyek nyári munkára,csinálom a jogsit,eljárok barátnőimmel találkozni.

Fogok bringázni és sokat napozni :-)


Végülis ha nincs az a szembesülés,hogy ő már ennyire túl van rajtam,akkor én még mindig a sárba taposom magam.

Kell valami,ami kijózanít ebből a helyzetből :-))


Sok erőt kívánok! Most ne koncentrálj másra,csak magadra!


20/L

2011. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az én volt barátom már más lánynak udvarol facebookon ... és még így se tudom őt elengedni :S :S Ez az érzés, hogy nem voltam elég jó neki, ez rettenetes :( Fizikai fájdalmaim vannak már.
2011. jún. 6. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele...Ahogy telik az idő,egyre jobban fáj. Még mindig nem tudtam elengedni.

Túl odaadóan szerettem...


Szintén azt gondolom,amit te is. Nem én voltam számára az a nő,akit el tudna képzelni maga mellett. És ez a tudat nagyon rossz.

Hogy mással boldogabb lesz..Bár kívánom azért neki persze,hogy szépen alakuljanak a dolgai.


De valóban hihetetlen számomra,hogy két nappal a szakítás után,neki van ereje ahhoz,hogy regisztráljon és képeket töltsön fel.

Ennyit értem neki,és a 2 és fél év ezek szerint.

2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

keress benne hibát.


vagy... ja, idő.

2011. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd facebookról! Akkor nem lesz előtted mindig, hogy kinek udvarol...
2011. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!