Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek ez így normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ez így normális? Elhagyott a barátom 2év után és letörölt, tiltott minden honnan, pedig nem zaklattam, azért hagyott el mert elmúlt benne a szerelem.

Figyelt kérdés
Hiába jelölöm vissza, nem igazol vissza, pedig engem érdekelne mivan vele és a családjával:(
2011. szept. 22. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Részvétem.
2011. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Érdekes,hogy még 2 év után se akar veled kommunikálni.:S Lehet túl rámenős voltál mikor szakítottatok és nagyon nehezen engedted el. Biztos benne maradt a dolog és nem szeretné ha hiú reményeket táplálnál magadban azzal,hogy ismét beszéltek. Szerintem ne érdekeljen mi van vele,hiszen látod ő se foglalkozik veled.:S :( Esetleg keresd meg a családját közösségi oldalon és beszélgess velük.:) De exed hagyd sztem.
2011. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért 2 év együttlét után elég tirpák gyerekes dolog letörölni minden honnan! De ha nem kíváncsi rád akkor nem, tedd magad túl rajta!
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
átérzem a helyzeted, velem is ez történt..... nincs kedved beszélgetni?
2011. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy így próbál meg továbblépni, és elfelejteni téged...2 év mégiscsak sok idő, és ha mindenhol téged lát viszont, az nem könyíti meg a helyzetet.
2011. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem voltam rámenős, nem is kerestem utána, de még a közös ismerőseinket is törölte azzal, hogy így a könnyebb mindenkinek..
2011. szept. 22. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy csajt és lelécelt. Abból gondolom, hogy én is így jártam csak fordított felállás.
2011. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
azt meg azért nem hiszem, mert vippen nem lépett azóta be és ott minden képünk még kint van, amit nem hiszek hagyna neki az új nője..
2011. szept. 22. 21:01
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik úgy érzik, hogy szakítás után könnyebb úgy tovább lépni, hogy megszakítanak minden kapcsolatot az exükkel. Igaz, hogy a szerelem elmúlt, de azért két év nem kis idő, vannak közös emlékek, amiket könnyebb úgy felejteni, ha nem emlékeztet rájuk semmi. Egy több év kapcsolat utáni szakítás azért a szakító felet is megviseli, még ha biztos is a döntésében.

Talán ezért törölt mindenhonnan. Vagy az is lehet, hogy attól fél, keresnéd. Ezt a döntését el kell fogadnod. Hiába érdekel, mi van vele, ő nem akarja, hogy tudj róla. Majd, ha túl lesz a szakítás utáni első időszakon, talán feloldja a tiltásokat. Talán nem.

Ha tényleg érdekel, mi van a családjával, gondolom, jó viszonyban voltál velük, ha pedig jó viszonyban voltatok, akkor talán ismerőseid valamelyik közösségi oldalon. Vagy van valami elérhetőségük. Mindenesetre őket se keresd fel egyelőre. Ha tényleg jóban voltatok és tartani akarják veled a kapcsolatot, valószínűleg ők fognak keresni. Ha pedig nem, akkor ne kíváncsiskodj utánuk. Esetleg közös ismerősöktől megtudhatod, mi van velük.

2011. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
utolsó: valaki olyan után nehéz nem "kiváncsiskodni" akikkel volt h heteket töltöttem! nem az érdekel mit ebédeltek, hanem, hogy élnek e...
2011. szept. 22. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!